czy jesli mam stale zatródnienie stała umowa o prace i naj niższa krajowa wynagrodzenia i jestem samotnie

Odpowiedzi w temacie (0)

ewelina

9.9.2013

czy jesli mam stale zatródnienie stała umowa o prace i naj niższa krajowa wynagrodzenia i jestem samotnie wychowujaca matką dziecko czy komornik może zając mi pensje?? jaką kolwiek jej czesc? mam 12 tyś długu dotychczas mialam umowe zl;ecenie i komornik sciagal mi połowe penssji mam pytanie czy jesli bede miala umowe na stale i naj niższa srednia krajowa pensji czy komornik moze zając jakąś cześć z tej pensji? jesli tak to jaką

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.1.2017

  Najniższa krajowa 2017 - ile wynosi?

  Od 1 stycznia 2017 roku zmieniła się wysokość najniższej krajowej. Zobacz, o ile.

 • 5.2.2015

  Średnia krajowa - ile wynosi? Dane z 2015 r.

  Ile wynosi średnia krajowa netto za ubiegły rok i jak jest ona obliczana? W których województwach zarabia się najwięcej, a gdzie jest największe bezrobocie? Odpowiadamy na wszystkie (...)

 • 13.3.2015

  Składki ZUS przedsiębiorcy - ile wynoszą w 2015 roku?

  Składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla przedsiębiorców zależą od pensji minimalnej lub przeciętnego wynagrodzenia obowiązującego w danym roku kalendarzowym.

 • 14.3.2016

  Na czym polega umowa leasingu i jakie są jej rodzaje?

  Przez umowę leasingu finansujący (czyli np. bank) zobowiązuje się nabyć rzecz od określonego zbywcy, a następnie oddać tą rzecz korzystającemu do używania albo do używania i pobierani pożytków (...)

 • 2.2.2018

  Składka zdrowotna w 2018 roku

  Składka na ubezpieczenie zdrowotne w 2018 r. m.in. dla przedsiębiorców nie może być niższa od kwoty 319,94 zł (czyli 9% podstawy wymiaru składki).