e-prawnik.pl Porady prawne

Czy jest szansa na przedawnienie?

Odpowiedzi w temacie (0)

piwodex

27.6.2012

2008/12/09 Spędziłem noc na komisariacie policji w celu wytrzeźwienia i dostałem za to do zapłaty 86zł. 2011/10/06 Dostałem upomnienie o zapłatę od Naczelnika Urzędu Skarbowego. Dziś 2012/06/27 Dostałem kolejne upomnienie od Naczelnika Urzędu Skarbowego. Minęło już trochę lat, czy ten "mandat" nie powinien się przedawnić, jest na to jakaś szansa? (Jest to opłata za pobyt do wytrzeźwienia w jednostce policji) Art.42 ust. 5 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM