Czy mąż który wyprowadził się z mieszkania ma obowiązek płacenia rat kredytu, czynszu i oplat

Odpowiedzi w temacie (1)

gosia-kuligowska

15.8.2011

Czy mąż który wyprowadził się z mieszkania ma obowiązek płacenia rat kredytu, czynszu i oplat związanych z mieszkaniem jesli jestem osobą bez dochodów, a mieszkanie jest wspólne Maż wyprowadził się w środe, nie przyszedl na sprawę na alimenty dla mnie, oprócz tego rata kredytu i ubezpieczenie kredytu mieszkaniowego jest nie opłacone, czynsz i rachunki także,co w związku z tym robić

Nie znalazłeś odpowiedzi?

zbulwersowany

2011-11-21 18:16:09

Wez sie kobieto do roboty

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 26.3.2018

  Rząd pomoże wynajmować mieszkanie

  Od nowego roku ruszy system dopłat do czynszu dla najemców nowych mieszkań i mieszkań na obszarach poddanych rewitalizacji. Dopłaty otrzymają osoby spełniające kryteria dochodowe zapisane (...)

 • 22.7.2018

  Dopłaty do czynszu już w przyszłym roku

  Od 2019 roku ruszy system dopłat do czynszu dla pierwszych najemców nowo wybudowanych mieszkań i mieszkań w budynkach poddanych rewitalizacji w ramach współpracy inwestorów z gminami. (...)

 • 12.12.2013

  Mieszkanie dla młodych - nowy program od 2014 roku

  Program „Mieszkanie dla młodych” zastąpił program „Rodzina na swoim”, który wygasł z końcem 2012 r. Dzięki nowej ustawie z pomocy państwa skorzystać będą mogli nie tylko (...)

 • 29.9.2017

  Ułatwienie spłaty rat kredytu w trudnej sytuacji życiowej?

  Prezydent RP zaproponował m.in. dwukrotne podniesienie minimum dochodowego umożliwiającego wnioskowanie o wsparcie, a także wprowadzenie procedury odwoławczej w przypadku negatywnego rozpatrzenia (...)

 • 30.1.2015

  Wyrok o kredycie w chf - zapowiadany przełom czy status quo?

  Wyrok Sądu Okręgowego w Szczecinie z dnia 7.11.2014 r. w sprawie o sygnaturze I C 544/14 zyskał rozgłos w środkach masowego przekazu ze względu na nietypowość podjętego rozstrzygnięcia