Czy może mi ktoś pomóc udzielić informacji czy coś bardzo proszę

Odpowiedzi w temacie (0)

Dajana

1.11.2017

Czy może mi ktoś pomóc udzielić informacji czy coś bardzo proszę Witam mam mały problem i nie wiem jak go rozwiązać. Ponieważ moja mama nie żyje od 2013 roku a ojciec biologiczny mojego rodzeństwa został pozbawiony praw nad nimi przez co zostały umieszczone w domu dziecka w Środzie Śląskiej oczywiście nie daleko nich jest rodzina ojca ale oni się w ogóle nie interesują nimi i bardzo mi zależy aby przenieść ich do Sosnowca ponieważ nie stać mnie aby jeździć codziennie do nich tak daleko a tez wychowawcy z tamtej placówki nie wyrażają zgody a długie odwiedziny. Bardzo mi na tym zależy i nie tylko mi bo starszemu rodzeństwu też i rodzinie że strony mamy. Proszę o wzór takiego pisma

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.5.2014

  Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  - Kiedy idziemy do lekarza? - Kiedy coś nas boli bądź jesteśmy chorzy. - Kiedy idziemy do prawnika? - Kiedy nie da się już nic zrobić w sprawie, termin na złożenie pisma czy podpisania ogromnej (...)

 • 28.5.2008

  Uprawnienia informacyjne akcjonariuszy

  Prawo do informacji jest prawem korporacyjnym i przysługuje ono każdemu akcjonariuszowi bez względu na wielkość reprezentowanego przez niego kapitału zakładowego. Prawo to przysługuje również (...)

 • 11.8.2009

  Sprawa w Szamotułach - wyjątek czy reguła?

  Rozmowa z Radosławem Konca, radcą prawnym z kancelarii w Warszawie o postanowieniu Sądu rejonowego w Szamotułach dotyczącym odebrania matce nowo narodzonego dziecka.

 • 26.1.2015

  Zastosowanie art. 6a p.z.p. do zamówień podzielonych na części.

  Jedną z podstawowych zasad systemu zamówień publicznych jest zakaz dzielenia zamówienia na części w celu uniknięcia stosowania ustawy – Prawo zamówień publicznych (zwanej (...)

 • 13.12.2017

  Mobilna biblioteka nie tylko dla uczniów

  Uruchomiono internetową bibliotekę, w której uczniowie z całej Polski znajdą lektury do szkół podstawowych i liceów. Nie będą musieli wyrabiać sobie kart ani stać w kolejkach. Nie (...)