Forum prawne

Ile wynosi najnizszy zus pracownika przy 936 zlotych?

Jak w temacie, dzieki z gory.

2007.2.5 17:54:25

Odpowiedzi w temacie: Ile wynosi najnizszy zus pracownika przy 936 zlotych? (3)

Ja pracuję w zusie od 9 lat jestem inspektorem o zarobkach 900 zł. na rękę.Dzisiaj przyszedł przełożony i oznajmił mi że niedostanę podwyżki którą wszyscy pracownicy powinni dostać tj. 47 zł brutto na głowę . Ale przełożony uznał że wszyscy nie mogą dostać gdyż lizusy, donosiciele i wysoko postawieni /mężowie lub żony pracownika/ nie mogą dostać tylko 47 zł. Więc niektórym trzeba zabrać. Jestem zła bo do 2 lat nic niedostałam rzadnej podwyżki a jak są jakieś nagrody no to trzeba zabrać połowę bo komu innemu trzeba dać. Rzadne argumenty szefowej nie przekonują że robi się wszystko w terminie dla interesantów jest się miłym w obsłudze pomocynym we wszystkim o co poproszą interesanci./Inni którzy są niemili krzyczą na interesanta uważaja ich za zło konieczne " moje koleżanki" to dostają awanse, podwyżki a tak być niepowinno, gdyż każdy interesant przychodzi z zapytaniem a one powinny być miłe a tak nie jest i mi jest po prostu wstyd. Mam pytanie czy jest tak samo w innych Zus-ach. I czy nagrody od prezesa tj.450 zł brutto dostał każdy? Bo ja nie dostałam pytanie dlaczego szefowa uznała że jak ktoś był na zwolnieniu 7 dni w kwartale to się mu nic nienależy.

2007.11.22 19:19:11

To także Twoja wina powinnaś juz przynajmniej 6 lat temu szukac nowej pracy lepiej platnej.pzdrawiam i zachecam do szukania

2008.9.24 13:58:28

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika