jakie konto wybrać ?

Odpowiedzi w temacie (3)

lolita2

2.10.2017

Witam Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Czytałam ranking kont http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ? ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Ekspert PKO BP

2017-10-03 11:49:52

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Konta Za Zero! Przy aktywnym korzystaniu rachunek ten może być całkowicie bezpłatny ? wystarczy jedynie zamówić kartę debetową. Brak opłaty za kartę - wystarczy w miesięcznym cyklu rozliczeniowym dokonać płatności kartą na kwotę minimum 300 PLN. Dodatkowo proponujemy bezpłatne krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych. Zapraszamy do kontaktu: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-za-zero/?portal=700

darek

2018-02-19 21:05:21

W Nest Banku jest darmowy rachunek bankowy dla firmy https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html Warto się zapoznać z ich ofertą bo nie kojarzę innego banku z taką ofertą. Właściciel firmy ma tutaj bezpłatne prowadzenie konta dla swojej firmy, bezpłatne internetowe przelewy krajowe w tym przelewy do US i ZUS. Do rachunku otrzymamy również kartę płatniczą za 0 złoty i we wszystkich bankomatach na terenie Polski możemy wypłacać gotówkę bez prowizji. Nie wiem czy gdzieś są jakieś ukryte koszta. Pewnie za jakieś bardziej skomplikowane operacje bankowe są pobierane opłaty, ale przyznam się szczerze że nie przeglądałam taryfy opłat i prowizji więc dokładnie nie wiem. Mam w Nest Banku swój rachunek indywidualny i tam też podstawowa obsługa jest bez opłat.

opiekunnestbank

2018-02-24 10:53:20

Szanowny Panie, dziękuje za wspomnienie o ofercie naszego konta firmowego. Nest Banku dla osób prowdzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 27.7.2017

  Po co warto założyć konto podatnika na Portalu Podatkowym?

  Konto podatnika na Portalu Podatkowym stanowi bezpośredni kanał komunikacji elektronicznej z organami podatkowymi i pozwala na szybki dostęp do własnych danych podatkowych, m.in. złożonych deklaracji (...)

 • 25.4.2018

  PIT-37 - ostatni gwizdek

  Deklarację PIT-37 można wypełnić i złożyć w zasadzie w dwóch formach. Po pierwsze, w opcji tradycyjnej – czyli drukowanej na papierze i składanej osobiście we właściwym urzędzie (...)

 • 30.5.2017

  Łatwiejsza aktywacja Profilu Zaufanego na poczcie

  Profil Zaufany (eGO) można już aktywować odwiedzając dowolną z 4.500 placówek pocztowych. To jeden z pierwszych, bardzo ważnych efektów porozumienia, jakie podpisała Poczta Polska (...)

 • 10.3.2017

  Rusza system monitorowania drogowego przewozu towarów

  To narzędzie do walki z nieuczciwymi podmiotami, które nielegalnie handlują m.in. paliwami płynnymi, olejami roślinnymi, alkoholem całkowicie skażonym oraz suszem tytoniowym lub wyłudzają (...)

 • 24.3.2014

  Czym jest OFE i jak funkcjonował dotychczas

  OFE czyli Otwarte Fundusze Emerytalne tworzą tzw. II filar emerytalny w Polsce. Wraz z wejściem w życie reformy systemu emerytalnego powołującego OFE (od początku 1999 roku) każda osoba, która (...)