Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do

Odpowiedzi w temacie (0)

Anna Skomska

18.4.2013

Kiedy zobowiazana jestem do zaplaty podatku po sprzedazy mieszkania - dwa tygodnie po sprzedazy czy do 30 kwietnia ? Jezeli w dwa tygodnie po sprzedazy zadeklarowalam, ze wydam uzyskana sume na cele mieszkaniowe i zorientowalam sie , ze prawdopodobnie to nie bedzie mozliwe, czy urzad skarbowy naliczy mi odsetki i jak duze? Mieszkanie po rodzicach sprzedalam w 2012 roku (mama zmarla w 2011) i w zaraz po sprzedazy wyslalam oswiadczenie do Urzedu skarbowego, ze cala sume wydam na cele mieszkaniowe.Jezeli teraz zmienie zdanie to przy zaplacie podatku do 30 kwietnia bede musiala placic oodsetki?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.1.2018

  Podział majątku wspólnego małżonków, rozwód i separacja

  Tylko w wyjątkowych sytuacjach sąd, orzekając rozwód, może dokonać podziału majątku, jeśli nie spowoduje to nadmiernej zwłoki w postępowaniu rozwodowym. Jeśli w skład majątku wspólnego (...)

 • 28.2.2011

  Rękojmia a gwarancja

  Uprawnienia z tytułu rękojmi przysługują kupującemu w przypadku zawarcia umowy kupna-sprzedaży rzeczy, bez względu na rodzaj tej rzeczy i niezależnie od tego, czy została na tę rzecz udzielona (...)

 • 14.5.2017

  Rodzice na urlopach

  Wraz z wzrostem liczby urodzeń rośnie liczba urlopów rodzicielskich. Od 2 stycznia 2016 r. obowiązują dwa rodzaje urlopów związane z narodzinami dziecka: urlop macierzyński (20 (...)

 • 16.7.2018

  Druk SD-Z2 - zgłoszenie darowizny lub spadku bez podatku

  Dostajesz darowiznę albo dziedziczysz spadek po kimś z bliskiej rodziny? Jeżeli chcesz skorzystać z całkowitego zwolnienia z podatku od spadków i darowizn, złóż formularz (...)

 • 19.5.2012

  CIT - Podatek dochodowy od osób prawnych

  Podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych obowiązania są bez wezwania składać deklarację o wysokości dochodu (lub straty) osiągniętego od początku roku podatkowego i wpłacać na rachunek (...)