Komorowski poprowadzi przyszloroczny marsz w Dzień Niepodległości.

Odpowiedzi w temacie (2)

wacławWawa

28.11.2011

Ostatnio Bronisław szaleje, i spiera się z młodą siła \"polski prawdziwej\" czyli Młodzieżą Wszechpolską. Faktycznie trzeba przyznać że pomyśł prezydenta jest szczytny, zorganizowac marsz niepodległościowy ponad podziałami... to nesamowite że można manifestowac i nie bic sie kijami przy tym. Dla niektórych enistety czyli MW, to jest nie polski sposób zachowania. Co zabawne MW stwierdza ze zadnego marszu nie beidze, bo oni go nie zoorganizują. Czyli z tego wynika że jedyni i prawidzwi patrioci w polsce to MW i ich bojówki z szalikami, kominiarkami i pałami. Na całe szczęście jest to tylko przekonanie tej grupy a nie całego społećżeństwa i bardzo możliwe że w przyszłym roku marsz który sie odbedzie, bedzie prawdziwym manifestem radosci z niepodleglosci i czczeniem pamieci osob ktore an sowj sposob probowalu polske ratowac. Nie ma jednej prawdy, a czasami i dwie to zbyt malo. Należy o tym pamietac, i nie tworzyc histori na nowo według własnych pogladów i własnej prywaty, czyli tak jak robi to MW.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

313

2011-11-28 11:46:01

Hmmm pan prezedent chyba troche na sile prubuje zrobic te manifestacje. Komorowski zabiega o polską niepodległość, podczas gdy w miedzy czasie popiera traktat lizboński i nieprzeciwdziała upadkowi armii!!

abgar32

2011-11-28 12:00:54

MW nie powinno organizowac takich manifestacji, takie manifestacje powinny byc wyrazeniem uczuc patriotycznych a nie skrajnie prawicowych pogladow i robieniem prywaty ze swieta narodowego!!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 30.10.2018

  Świąteczne ograniczenia w ruchu

  Jakie ograniczenia w ruchu będą obowiązywały w Dzień Wszystkich Świętych i Narodowe Święto Niepodległości oraz w dni poprzedzające te święta?

 • 4.5.2018

  Kto dostanie Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości?

  Celem prezydenckiego projektu jest ustanowienie nowego odznaczenia – Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości, którego nadanie stanowić będzie formę wyróżnienia osób związanych (...)

 • 8.9.2018

  Kto otrzyma nowe paszporty?

  Wszyscy, którzy od 5 listopada br. będą składali wnioski o wydanie paszportu, otrzymają dokument według nowego wzoru. Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą (...)

 • 27.10.2018

  Święto na ostatnią chwilę...?

  Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości Sejm przyjął ustawę o święcie narodowym 12 listopada 2018 r. Zgodnie z uzasadnieniem, dodatkowy wolny dzień pozwoli Polakom na godne uczczenie (...)

 • 6.6.2018

  Paszporty w nowym wydaniu

  Nowe dokumenty będą lepiej zabezpieczone, a na ich stronach znajdą się motywy graficzne związane z obchodzoną w tym roku rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.