Forum prawne

Ksiazeczka mieszkaniowa zlikwidowana w 1999 roku- problem.

Witam serdecznie , mam mega problem i nie wiem jak to rozwiazac . Sprawa wyglada nastepujaco:

W 1999 roku nadarzyla mi sie okazja zdobycia mieszkania po wplacie 30% wartosci (TBS) nie mialam pieniedzy wiec moi kuzyni przepisali na mnie ( tzn najpierw na swoja matke- potem na moja matke ciotka przepisala a mama na mnie) ksiazeczki mieszkaniowe , wtedy to byl ostatni gwizdek bo powiedziano nam ze jak sie nie przepisze ksiazeczek i sie nie wykorzysta na zakup mieszkania to kasa przepada ( chyba denominacja - nie pamietam juz).

W 1999 na ksiazeczce bylo 3500 zl i to wplacilam do spoldzielni.

Teraz zona jednego z moich kuzynow po 13 latach przypomniala sobie ze chce pieniadze spowrotem! I obliczyla sobie ze nalezy sie jej 30 000 zl !!!

Niewiem skad i jak to policzyla i niewiem dlaczego po 13 latach cos takiego wogole ma miejsce tym bardziej ze gdyby nie to ze przepisali na mnie to by nic nie mieli.

Nie spisywalam z nimi zadnej umowy ze oddam im pieniadze i nie bylo tematu przez 13 lat.

Bardzo prosze o pomoc, nie mam takich pieniedzy jakie ona chce i niewiem czy dobrze dedukuje ale skoro ksiazeczki przepisane byly na mnie i zlikwidowane w 1999 roku to chyba juz ich NIE MA??

Dziekuje bardzo

2012.5.4 15:36:11

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Ksiazeczka mieszkaniowa zlikwidowana w 1999 roku- problem.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika