e-prawnik.pl Porady prawne

Lokalna MAFIA ma sie dobrze majac wsparcie RZADU

Odpowiedzi w temacie ()

sokolxxx

1.3.2015

Piszac o lokalnej MAFI mam na mysli sad i prokurature.Wyzej wymienione organa panstwowe z pelna swiadomoscia naruszaja ,ignoruja obowiazujace prawo a na skutkach jego lamania buduja podstawy prawne w majestacie prawa za zgoda obecnego RZADU ,ktory pozwala na tego typu dzialania . Na poczatek odsylam na FORUM http://e-prawnik.pl/forum/domowy/prawo-rodzinne/wniosek-o-leczenie-w-szpitalu-psychiatrycznym.html

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Legalizacja miękkich narkotyków Chciałem w szanownym gronie osób zajmujących się prawem zadać pytanie: Czy jesteście za legalizacją miękkich narkotyków (np. marihunana) oraz czym Waszym zdaniem (...) czytaj dalej»

  • Alimenty na pełnoletnie dziecko Rozwodzę się. Moja córka jest pełnoletnia chcę ją utrzymywać ale ciekawy jestem czy jest to moim prawnym obowiazkiem. Podkreślam nie mam zamiaru się wymigiwać (...) czytaj dalej»

  • WNIOSEK o leczenie w szpitalu psychiatrycznym Czy to jest prawidlowy WNIOSEK o przymusowe leczenie w szpitalu psychiatrycznym Zwracam sie z wnioskiem o zastosowanie leczenia w szpitalu psychiatryczntm (...) czytaj dalej»

  • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, w (...) czytaj dalej»

  • Badania w RODK Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. Trwały prawie pięć godzin! Każdy (...) czytaj dalej»