Mój były mąż ma zasądzone alimenty na dwóch synów ale i tak ich nie płaci nigdy sie tak naprawde

Odpowiedzi w temacie (0)

Angelika Nowicka

21.2.2013

Mój były mąż ma zasądzone alimenty na dwóch synów ale i tak ich nie płaci nigdy sie tak naprawde nimi nie interesował i ani myśli płacić tym bardziej że ma nową kobiete i też z nią dziecko.Mi płaci państwo.Może nadmienie również że mój były mąż ma też wyrok 2lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na5.Ale mnie chodzi o to ponieważ dowiedziałam się że on prawdopodobnie pracuje w anglii czy on może sobie tam pobierać na dzieci jakieś pieniądze???

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 16.5.2016

  Dochodzenie zaległych alimentów

  Wiedza o tym co to jest obowiązek alimentacyjny i czemu służy jest raczej powszechna. Często jednak zapomina się, że oprócz żądania alimentów na przyszłość, można również (...)

 • 3.2.2015

  Zabezpieczenie roszczenia ze szczególnym uwzględnieniem alimentów

  Zabezpieczenie roszczenia jest środkiem, który może zostać zastosowany w każdej sprawie cywilnej podlegającej rozpoznaniu przez sąd lub sąd polubowny, którego celem jest zapewnienie, (...)

 • 25.2.2014

  Alimenty - komu się należą i w jakiej wysokości?

  Alimenty są to świadczenia należne od określonych członków rodziny osobom, które potrzebują pomocy materialnej, ponieważ nie są w stanie utrzymać się samodzielnie. Komu i od kogo należą się (...)

 • 3.2.2005

  Egzekucja z rachunków bankowych

  Czym jest rachunek bankowy? Zgodnie z treścią kodeksu cywilnego umowa rachunku bankowego powoduje, iż bank zobowiązuje się względem posiadacz rachunku, na czas oznaczony lub nie oznaczony, do przechowywania (...)

 • 8.3.2018

  Jak rodzic samotnie wychowujący dziecko może uzyskać świadczenie 500+?

  Od początku nowego okresu świadczeniowego, który rozpoczął się 1 października 2017 roku, prawo rodziców samotnie wychowujących dzieci do świadczenia wychowawczego zostało uzależnione (...)