organ administracji - zobowiązanie do wpłacenia zaliczki

Odpowiedzi w temacie (1)

erykmm

18.12.2012

Czy organ administracji może zobowiązać stronę na wpłacenia zaliczki na koszty?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

tymon7

2012-12-19 10:27:12

Tak, kodeks postępowania administracyjnego art. 262 § 2 k.p.a. mówi że: \"Jeżeli w wyznaczonym terminie należności nie zostaną uiszczone, podanie podlega zwrotowi lub czynność uzależniona od opłaty zostanie zaniechana.\" http://dokumenty.e-prawnik.pl/kodeksy/kodeks-postepowania-administracyjnego/oplaty-i-koszty-postepowania/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: