Pozwolenie na budowe a decyzja środowiskowa

Odpowiedzi w temacie (0)

romannnn

18.3.2013

Witam serdecznie. Mam do Państwa następujące pytanie otóż sprawa wyglada następująco. Planujemy dużą inwestycje - wytwórnia pasz, otrzymaliśmy decyzje środowiskową, oraz na tej podstawie decyzje o obowiązku przeprowadzenia raportu środowiskowego. Chcemy uzyskać pozowlenie na budowe (posiadamy decyzje o warunkach zabudowy). Projekt pierwotnie złożony bedzie projektem wstępnym, po otrzymaniu pozwolenia na budowa w pozniejszym czasie bedziemy zmieniać projekt i tu właśnie moje pytanie. Czy decyzja środowiskowa i raport środowiskowy pierwotny bedzie odpowiedni jeżeli odstęstwa od pierwotnego projektu bedą znikome,choć na pewno wymagane bedą zmiany w pozowleniu na bydowę czy też do nowego projektu potrzebna bedzie nowa decyzja środowiskowa i nowy raport ??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 2.4.2015

  Odwołanie od decyzji - Jak napisać i w jakim terminie?

  Odwołanie jest środkiem zaskarżenia przysługującym stronie na decyzję wydaną w pierwszej instancji przez organ administracji publicznej, a także inny organ lub podmiot, który na mocy prawa (...)

 • 22.6.2012

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części wymaga zgłoszenia właściwego organu. Co to jest zmiana sposobu użytkowania? Czy w razie zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego (...)

 • 6.5.2010

  Kiedy jest dopuszczalne odstępstwo od przepisów techniczno-budowlanych?

  Wedle art. 9 ust. 1 ustawy - Prawo budowlane, w przypadkach szczególnie uzasadnionych dopuszcza się odstępstwo od przepisów techniczno-budowlanych, o których mowa w art. 7. Zgodnie (...)

 • 3.7.2009

  Jak uzyskać pozwolenie na budowę?

  Pozwolenie na budowę jest decyzją administracyjną, na podstawie której można rozpocząć roboty budowlane. Zanim jednak wniesie się wniosek o wydanie pozwolenia na budowę należy uzyskać (...)

 • 26.6.2018

  Kolejna zmiana ustawy o kierujących pojazdami

  Dzięki zmianom w ustawie o kierujących pojazdami, osobie ubiegającej się o prawo jazdy oraz o pozwolenie na kierowanie tramwajem będą realnie groziły konsekwencje prawne w przypadku złożenia nieprawdziwego (...)