Prawnik Igor Klimkowski z Łodzi

Odpowiedzi w temacie (4)

jacekmusial

17.9.2018

Słyszeliście może o takiej osobie jak Igor Klimkowski? Poszukuję kogoś dobrego, kto zna się na podatkach. Kolega mi go polecił bo korzystał z jego usług związanych z doradztwem podatkowym i mówił, że pan Igor proponuje naprawdę cenne rozwiązania. Chętnie dowiem się, co wiecie na ten temat.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Ostrzypko

2018-09-27 21:03:45

Tak, u Pana Klimkowskiego byłem jeszcze w czerwcu, więc można powiedzieć, że mam świeże informacje z pierwszej ręki. To bardzo miły i uprzejmy człowiek, a przy tym świetny specjalista w tym co robi, także współpraca układała nam się naprawdę dobrze. Myślę, że możesz się do niego śmiało umawiać - ja byłem bardzo zadowolony. Jakbyś chciał wiedzieć coś więcej to pisz, chętnie jeszcze opowiem... Generalnie warto :D 600365228 - to jego numer jakbyś chciał się umówić.

Benez70

2018-09-29 22:11:18

Miałem u Pana Klimkowskiego okazje być w zeszłym miesiącu i rzeczywiście super prawnik. Miałem trudną sprawę przeciw ekipie budowlanej, która nie wywiązała się w stu procentach ze swojej umowy przy budowie mojego domu i Pan mecenas reprezentował mnie w sądzie. Nigdy dotąd nie widziałem by prawnik tak się angażował w walkę na sali. Świetny, bardzo wyważony i praktycznie nie do zagięcia. Sprawę pewną ręką wygrał.

JolaJolieta

2018-10-12 14:02:27

O, cieszę się, że znalazłam ten temat bo sama właśnie rozważam do jakiego prawnika pójść i Pan Klimkowski jest jednym z moich głównych kandydatów. Moglibyście powiedzieć mi może coś więcej o tym prawniku? Jak wygląda kwestia cen w jego kancelarii? Czy Pan Igor nie wyśmieje mnie i mojej niewiedzy? Strasznie się tym stresuje, bo w kwestiach prawnych jestem zupełną laiczką i nie mam żadnej wiedzy, a nie chciałabym by prawnik wykorzystywal to przeciwko mnie. Pozdrawiam i liczę na wasze odpowiedzi! Jola

MarcelinaWlodarczyk

2018-10-17 15:18:14

Co do wyśmiania to myślę, że nie masz co się obawaić :) Moja siostra u niego była i opowiadała, że chyba nigdy nie spotkała milszego człowieka niż Pan Igor. Podobno bardzo przyjazny i sympatyczny - nie śmieje się tylko po prostu stara się pomóc klientowi.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: