prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane

Odpowiedzi w temacie (2)

elbanowski

17.10.2005

Witam Czy przedwstępna umowa sprzedaży nieruchomości z punktu widzenia prawa jest stosunkiem zobowiązaniowym i daje prawo przyszłemu właścicielowi do dysponowania nieruchomością na cele budowlane z godnie z ustawa Prawo Budowlane a więc do występowania przed urzędami o zgody, pozwolenia i opinie Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Generał

2012-12-17 09:44:28

Co dokładnie należy rozumieć przez pojęcie prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane?

allah is grt

2012-12-18 09:37:41

Przez prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, zgodnie z art. 3 pkt 11) Prawa budowlanego ? należy rozumieć tytuł prawny wynikający z prawa własności, użytkowania wieczystego, zarządu, ograniczonego prawa rzeczowego albo stosunku zobowiązaniowego, przewidującego uprawnienia do wykonywania robót budowlanych.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY