Radca a spółka akcyjna

Odpowiedzi w temacie (1)

-

6.3.2001

Czy radca prawny zatrudniony w spółce akcyjnej na podstawie umowy o pracę może być członkiem rady nadzorczej tej spółki?
(asteria)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

lena

2001-03-21 22:34:04

nie - vide art. 387par 1 kodeksu spółek handlowych.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: