Umowa zlecenie - określone wynagrodzenie a czas pracy

Odpowiedzi w temacie (0)

MartaNanny

22.11.2016

Witam, Z pracodawcą zawarłam umowę zlecenie w okresie od dnia dzisiejszego do grudnia br. W umowie zostało określone wynagrodzenie brutto za okres od 22.11 do 30.11 oraz od odrębne 1.12 do 31.12. Kwota za okres całego miesiąca wskazuje na to, iż jest to wynagrodzenie odpowiadające wynagrodzeniu pracownika zatrudnionego na pełen etat w wymiarze 40 godzin. Ze względu na studia dzienne, do pracy mogę przychodzić 3 dni w tygodniu w godz. 10:30 - 16:30, na co pracodawca przystał. Czy w związku z tym, że w danym miesiącu nie wyrobię określonej ilości godzin, to będę musiała je dodatkowo odpracować czy zostanie mi wypłacone wynagrodzenie adekwatnie do ilości godzin przepracowanych? Z góry dziękuję za pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 8.12.2004

  Zadaniowy czas pracy

  Zgodnie z art. 140 znowelizowanego Kodeksu pracy zadaniowy czas pracy można wprowadzić w przypadkach uzasadnionych rodzajem pracy lub jej organizacją albo miejscem wykonywania pracy. W ustaleniu tym (...)

 • 16.6.2014

  Długoletnia umowa o pracę na czas określony

  Na polskim rynku pracy powszechnym zjawiskiem jest zawieranie długoletnich umów na czas określony, sięgających nawet dziesięciu lat. Przepisy Kodeksu pracy nie zabraniają wprost takiego postępowania, (...)

 • 25.4.2014

  Jakie rodzaje umów o pracę przewiduje prawo pracy?

  Prawo pracy przewiduje kilka rodzajów umów: na okres próbny; na czas określony; na czas wykonania określonej pracy; na czas nieokreślony oraz tzw. umowę na zastępstwo, a także wprowadzoną ostatnią (...)

 • 14.4.2017

  Dla kogo minimalna stawka godzinowa?

  Od 1 stycznia 2017 r. dla pracujących na określonych umowach cywilnoprawnych (umowach zlecenia oraz umowach o świadczenie usług, w tym samozatrudnionych) obowiązuje minimalna stawka godzinowa w wysokości (...)

 • 22.8.2008

  Jakie uprawnienia przysługują pracownikowi zwalnianemu za wypowiedzeniem?

  Prawo pracy przyznaje pracownikowi zwalnianemu za wypowiedzeniem określone uprawnienia tylko wówczas, gdy wypowiedzenie umowy o pracę przez pracodawcę było nieuzasadnione lub niezgodne z prawem. Od (...)