! Usługi marketingowe

Odpowiedzi w temacie (5)

-

13.5.2003

1. Co zawiera się pod pojęciem usługi marketingowe? Czy są jakieś ograniczenia albo wykaz takich usług? 2. Czy działalność producenta i wydawcy wymaga jakicś koncesji? Dziękuje słonecznie za porady.
(Prometeusz)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

prometeusz

2003-05-13 01:19:16

Czy można usługą marketingową nawać usługę polegającą na znalezieniu informacji o przetargu w którym zleceniodawca może złożyć ofertę, wygrać lub nie?

prometeusz

2003-05-13 01:21:07

dzieki za wypowiedzi....

piotrek - menedżer

2005-05-16 12:39:55

Jeśli chcesz wiedziec czym jest usługa marketingowa trzeba zastanowic sie czym jest marketing. Z grubsza - wszystko co dotyczy ceny, produktu, promocji, dystrybucji. Usługą marketingową jest zatem przygotowanie ulotki reklamowej, ale także ustalenie pozycji rynkowej, badanie samego rynku w celu np. wprowadzenia nowego produktu. Usługą marketingową może być także sposób dytrybucji, a więc zbadanie czy opakowanie zadowala klienta. No i wreszcie to także badania ankietowe. Sorry, ale odpowiedź w poprzednim poście, że to coś z przetargiem - nie zgadzam się w 200%, a jestem marketingowcem i menedżerem. Ktoś kto to napisał nie zna prawa przetargów publicznych.

tarybar

2010-05-31 22:57:47

1. Co zawiera się pod pojęciem usługi marketingowe? Czy są jakieś ograniczenia albo wykaz takich usług? 2. Czy działalność producenta i wydawcy wymaga jakicś koncesji? Dziękuje słonecznie za porady. (Prometeusz)

Maciek

2017-05-14 12:51:57

Usługi marketingowe na przykład świadczą takie firmy jak ta http://greytree.pl/. Jest promocja, dystrybucja, ale przede wszystkim ustalenie pozycji rynkowej poprzez reklamowanie się w mediach, środkach masowego przekazu - głównie w internecie. To internet aktualnie odgrywa najważniejszą role przy promowania produktów, usług oraz towarów. Marketing to pojęcie bardzo szerokie - jej celem jest takie wypromowanie się, aby zwiększyć liczbę klientów, sprzedaż, a co za tym idzie więcej zarabiać.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: