Witam, Jestem zainteresowana zakupem ziemi rolnej V klasy o pow. 3,5 ha Z wykształcenia jestem technikiem
Odpowiedzi w temacie (0)

Witam, Jestem zainteresowana zakupem ziemi rolnej V klasy o pow. 3,5 ha Z wykształcenia jestem technikiem ekonomistą i mieszkam w mieście. Do 26 roku życia mieszkałam na wsi, gdzie rodzice prowadzili gospodarstwo rolne. Czy mogę bez problemu nabyć ziemie rolną i rozpocząć działalność rolniczą?
Nie znalazłeś odpowiedzi?
DODAJ POST W TEMACIE
Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!
Potrzebujesz porady prawnej?
PODOBNE TEMATY NA FORUM
-
przez: stronewek | 2013.6.5 10:21:57
Kurcze też mam ziemie ale gdzie na północy polski, tzn wujek ma^^ ale mam plany na hodowle kóz... tyle że jestem dokładnie z drugiego końca polski czytaj dalej»
-
Zabudowa zagrodowa (siedliskowa)
przez: mrozowskim | 2010.3.28 12:52:57
Jeśli Pan uważa, że uchwała rada gminy narusza Pana interes, może Pan wezwać radę do uchylenia tej uchwały, a jeśli rada odmówi lub nie podejmie działań w ciągu 30 dni, może Pan zwrócić (...) czytaj dalej»
-
Przekwalifikowanie Ziemii Rolnej
przez: re123 | 2005.4.6 13:59:14
Witam, Mam 2 ha 2 klasy ziemi i chciałbym ją przekwalifikować na siedlisko , jakie kroki powinienem poczycić ? (Jak się do tego zabrać ?) . Czy nadal obowiązuje zgada ministerstwa na przekwalifikowanie? czytaj dalej»
-
Przekwalifikowanie ziemi rolnej
przez: | 2009.4.19 13:38:46
KLASA IV V czytaj dalej»
-
przez: mujpapa | 2013.10.14 17:18:36
Witam serdecznie chcialbym kupic 0.5ha ziemi w polsce jakie warunki musze spelnic nie posiadam dowodu osobistego(polskiego) czytaj dalej»