Wycena nieruchomości

Odpowiedzi w temacie (2)

mociu22

8.3.2011

Witam , mam taki problem, jestem w trakcie zakupu domu wraz z działką, ale rzeczoznawca zaniżył wartość domu podczas wyceny. Powinien wziąć pod uwagę nieruchomości na tym terenie, a według mnie w ogóle tego nie zrobił! Czy są jakieś przepisy na które mogę się powołać??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

tse465

2011-05-30 23:07:42

Witam Nie wiem czy to Ci to pomoże, ale zajrzyj na serwis www.samowycena.pl. Można tam przeprowadzić szacunkową wycenę dowolnej nieruchomości. Polega to na tym, że system oblicza cenę danej nieruchomości w oparciu o wartości nieruchomości sąsiadujących z nią, mających zbliżone parametry. Dzięki temu możesz zorientować się, jakie ceny osiągają nieruchomości w wybranej przez Ciebie okolicy. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.

MaRekczek

2018-09-12 13:22:08

Jeśli chcesz się dowiedzieć wielu ciekawych informacji na temat wyceny nieruchomości, na czym polega i jak się ja przeprowadza to zapoznaj się z artykułem: [url]https://nowawrzesnia.pl/index.php/aktualnosci/item/5589-wycen-i-sprzedaj-nieruchomosc-we-wrzesni[/url] . Tekst został napisany przez eksperta, który ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o wycenę nieruchomości. Jest napisany na przykładzie miasta Wrześni, ale nie ma to dużego znaczenia. Tekst jest napisany prostym językiem żeby każdy użytkownik wiedział o co chodzi, ale zawiera najważniejsze informacje z zakresu wyceny nieruchomości. Przeczytaj tekst a znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: