e-prawnik.pl Porady prawne

Wyłączenia w umowie spółki z o.o.

Odpowiedzi w temacie (1)

-

6.3.2001

Czy umowa spółki z o.o. może ograniczyć bądź wyłączyć wstąpienie do spółki w miejsce zmarłego wspólnika jego spadkobiercy?
(asteria)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

lena

2001-03-21 22:42:49

tak - art. 183 kodeksu spółek handlowych

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM