wypłata wynagrodzenia-wniosek
Odpowiedzi w temacie (1)

Witam Mam pytanie pracodawca zwleka z wynagrodzeniem za przepracowane nadgodziny co zrobić?jak wygląda wniosek do pracodawcy o wypłacenie wynagrodzenia?Z góry dziękuję za pomoc
Nie znalazłeś odpowiedzi?

Poinformować o tym Państwową Inspekcję Pracy.
DODAJ POST W TEMACIE
Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!
Potrzebujesz porady prawnej?
PODOBNE TEMATY NA FORUM
-
Wypłata wynagrodzenia w trakcie trwania urlopu wypoczynkowego.
przez: Deprest | 2017.1.10 18:4:3
Byłem w oddziale firmy w której pracuję. Niestety przełożony (właściciel) ma siedzibę w innej miejscowości, a pracownik oddziału który tam był o niczym nie wiedział. czytaj dalej»
-
Zajęcie wynagrodzenia a wypłata dywidendy. PILNE !!!!
przez: dynia34 | 2006.8.29 17:19:42
Wysłał tylko o zajęcie wynagrodzenia. To nie muszęgo informowac o tym , że mam udziały ? czytaj dalej»
-
przez: irek 53 | 2010.10.5 14:23:21
Witam Mam pytanie czy będać na zwolnieniu L4 przez okres około miesiąca wypłatę będę otrzymywać w wysokości 100% czy może nie?Z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»
-
10 dni po zakończeniu miesiąca
przez: basiabak | 2009.9.24 13:55:46
Proponuję zajrzeć także do wcześniejszego paragrafu (KP Art.85 par. 1). czytaj dalej»
-
wniosek o podwyzsze wynagrodzenia
przez: malolata59 | 2012.4.24 9:23:33
wydaje mi sie ze ine ma jakiegos konkretnego wniosku. poprostu motywujesz swoją chęć dostania podwyżki, np. tym że pracujesz juz w firmie rok, ze spełniasz oczekiwania. ze nauczyłas sie takich (...) czytaj dalej»