zadanie zwrotu pieniedzy bez zwrotu zakupionego towaru

Odpowiedzi w temacie (0)

gosiaczek1301

19.11.2013

witam uzytkownik kupil ode mnie(od firmy) w maju przedmiot, byl uszkodzony czego pewnie nie doczytal przed zakupem i zwrocil towar. paczke odeslal bez powiadamiania mnie wczesniej o zwrocie towaru. paczki takiej nie odebralam gdyz uzytkownik nie komunikowal sie ze mna poprzez mail ani razu. nie wiedzialam co to za paczka i od kogo. w lipcu otrzymalam pismo od kancelarii prawniczej z zadaniem zwrocenia pieniedzy, lacznie z ilomas przesylkami. odpowiedzialam, ze przyjme przedmiot. podalam dane gdzie ma odeslac towar i przeslalam formularz zwrotu. nastepnie w sierpniu dostalam nowe pismo z wypelnionym formularzem oraz zadaniem zwrotu pieniedzy, towaru brak. zignorowalam to pismo. ostatnio dostalam nowe pismo,datowane na koniec pazdziernika, jako przedsadowe wezwanie do zaplaty. towaru nadal brak. czy mam obowiazek zaplacenia pieniedzy jak nie mam odeslanego towaru? Prosze o pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.6.2013

  Faktura korygująca, nota korygująca, duplikat faktury kiedy wystawiać?

  Faktury korygujące (zwane powszechnie „korektami”) oraz noty korygujące wystawiane są w sytuacjach, które wymagają poprawy zapisów dokonanych fakturami VAT. Rodzaj „korekty” (...)

 • 12.5.2017

  Zwrot VAT - Zasady zwrotu VAT

  W systemie podatku od towarów i usług (VAT) prawo uzyskania zwrotu nadwyżki podatku naliczonego nad należnym jest cechą umożliwiającą realizację zasady neutralności tego podatku dla podatnika (...)

 • 29.3.2013

  Rozporządzenie o kasach rejestrujących – nowe przepisy

  Z dniem 1 kwietnia 2013 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. o kasach rejestrujących, równocześnie z tą datą traci moc rozporządzenie Ministra Finansów (...)

 • 25.1.2019

  Większe dofinasowanie do paliwa rolniczego

  1 stycznia 2019 r. zwiększył się, z 86 l do 100 l, limit oleju napędowego zużytego na 1 ha użytków rolnych. Producenci rolni mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie (...)

 • 19.12.2013

  VAT 2014. Nowe terminy wystawiania faktur

  Z dniem 1 stycznia 2014 r. traci moc rozporządzenie z dnia 28 marca 2011 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów (...)