Zakup spawarki Allegro

Odpowiedzi w temacie (0)

zalman449

2.2.2018

Witam , zakupiłem spawarkę na allegro . Przyszła do mnie z złymi kablami (za małe wtyki) , oraz z uszkodzonym wyświetlaczem(pokazuje złe wartości prądu). Jak dzwoniłem to zaczęli kombinować, że mam same kable wysłać , potem że mam sam do serwisu wysłać (a gwarancja jest door to door) , w końcu powiedzieli że przyślą kuriera po spawarkę ( w ramach gwarancji) Co mogę w takiej sprawie zrobić (mam mieć nową już naprawianą?) , czy mogę odzyskać pieniądze, albo żeby mi wymienili ją na nową? minęło 5 dni od zakupu . link do spawarki : http://allegro.pl/spawarka-inwertorowa-magnum-snake-200-ps-maska-k-i6205954060.html

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.12.2014

  Wzrośnie VAT od sprzedaży na Allegro

  Złe wieści dla sprzedających towary drogą wysyłkową płyną z Naczelnego Sądu Administracyjnego. Instytucja uznała, że wysyłka towaru ma wpływ na wartość podatku VAT, a konkretnie, na jego (...)

 • 21.3.2017

  Wydatki na zakup leków w ramach ulgi rehabilitacyjnej w PIT

  Odliczeniu od dochodów podlegają wydatki na zakup leków, których stosowanie - stale lub czasowo - osobie niepełnosprawnej zalecił lekarz specjalista. Odliczeniu podlegają (...)

 • 25.12.2017

  Dlaczego mieszkania trafiają na licytacje komornicze?

  Brak możliwości spłaty zobowiązań jest najczęstszą przyczyną zlicytowania nieruchomości dłużnika. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Jakie są inne powody licytacji nieruchomości?

 • 18.12.2018

  Prezenty przez internet?

  Jeśli kupujemy prezenty przez internet, można je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Odsyła na się je swój koszt. Ważne są terminy dostawy i realizacji zamówienia (...)

 • 28.9.2017

  Specustawa zdrowotna już obowiązuje

  Ustawa z dnia 15 września 2017 r. o szczególnych rozwiązaniach zapewniających poprawę jakości i dostępności świadczeń opieki zdrowotnej ma na celu zwiększenie środków finansowych (...)