Zniszczony (zupełnie) mandat ;(

Odpowiedzi w temacie (1)

maku21

17.2.2009

Dostałem ostatnio (3 dni temu) mandat w wysokości 50zł za palenie papierosów w miejscu, które wg policjantów, było miejscem niedozwolonym (mianowicie było to przy śmietniku z popielniczkami na Dworcu PKS w małej mieścinie, oczywiście nie oznakowanym zakazem palenia)... no i policjanci odjechali, a ja bez dłuższego zastanowienia podarłem mandat i wyrzuciłem do śmietnika twierdząc że i tak go nie zapłacę bo nie mam za co (jestem studentem, mieszkam poza miejscem zameldowania do tego jeszcze jestem chory i muszę wydawać miesięcznie ok 300zł na lekarstwa)... kwestia jest taka że nie mam zarobków żadnych tak więc teoretycznie komornik nie ma na co siąść, ale tak myślę sobie że po co ma mi upomnienie o zapłatę przyjść do domu... powiedzcie mi jak możecie jakim sposobem mogę uzyskać spowrotem dane do zapłaty mandatu... podkreślę tylko że nie mam możliwości udania sie do miejscowości w której ten mandat dostałem

Nie znalazłeś odpowiedzi?

emil1979

2009-02-18 09:27:01

Chcesz jednym słowem,że jesteś kozak,który pokazoawo niszczy mandat a póżniej trzęsie porami,że zrobił żle;)nie boj się chłopcze nic ci nie zrobią przyjdzie komornik za 3 miesiące i bedziesz miał 54zł do zapłaty a na drugi raz nie kozacz!Jak jestes maminsynkiem!!!a jak student jest chory to niech nie pali fajek!!!widzisz jak się państwo troszczy !

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)

 • Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Wystawiono ci mandat drogowy? Masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie? Jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Sprawdź, kiedy i jak odwołać się od mandatu.

 • Mandat zapłacisz kartą na Policji

  Nowelizacja ustawy – Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia pozwoli Policji i innym służbom używanie terminali płatniczych. Dzięki nowym przepisom, ukarany będzie mógł od razu (...)

 • Kodeks drogowy 2014 – kolejne zmiany

  Od Nowego Roku pewnym zmianom ulegnie ustawa – Prawo o ruchu drogowym oraz wydane na jej podstawie rozporządzenia.

 • Ułatwiona legalna migracja do UE?

  Rada uzgadnia mandat negocjacyjny co do projektowanych przepisów mających przyciągnąć wysoko wykwalifikowanych pracowników.

NA SKÓTY