e-prawnik.pl Porady prawne

chciałabym zrobic mini siłownie w piwnicy i troche na tym zarobic prosze o pomoc

Odpowiedzi w temacie ()

alanaro

29.3.2011

WITAM CHCIAŁABYM OTWORZYC MINI SIŁOWNIE W PIWNICY CHODZI MI GŁÓWNIE O TO ABY WSTAWIC TAM 3 BIERZNIE I ROWEREK NARAZIE TYLKO NAD TYM MYSLALAM. CHCIAŁABYM COS NA TYM ZAROBIC PRZYJMOWAC ZNAJOMYCH KLIENTÓW CZY TAK MOGĘ I JAKIE WARUNKI MUSIAŁABYM SPEŁNIC CZY MUSZE ZAŁOŻYĆ DZIALALNOŚĆ NA TAKA INWESTYCJE.CZY NIE ŁAMAŁABYM PRZY TYM JAKIŚ PRAW. CZY MUSZE PRZEJŚC JAKIS KURS ABY POPROWADZIC TAKI INTERES?? JESTEM OSOBĄ NIEPRACUJACA WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE Z ZAWODU FRYZJER. POSIADAM MIESZKANIE SPÓŁDZIELCZE W BLOKU Z PIWNICĄ. PROSZE O POMOCE

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Witam, jeżeli chce z sąsiadami w naszym bloku zrobic taką małą siłownie dla mieszkańców, to spółdzielnia musi na to wyrazić zgodę? Nie płatne to będzie, sprzed swoj tam zanosimy i dzielimy (...) czytaj dalej»

  • witam,wraz z mezem jesresmy zadłuzemni na okolo 120tyś.na chwile obecna mamy spore zaległosci w spłatach rat.najwieksza rate mamy w skoku,chcielismy odroczyc jedna rate aby troche stanac na nogi,ale (...) czytaj dalej»

  • Witam. Właśnie skończyłam liceum i chciałabym studiować w Anglii. I stnieje tam kierunek llb law. Studiuje sie przez 3 lata i uzyskuje prawo wykonywania zawodu po ukonczeniu uniwersytetu. Natomiast (...) czytaj dalej»

  • Mam pytanie Sprawa wygląda następująco. Posiadam mieszkanie spółdzielcze z piwnicą w bloku. Chciałem w piwnicy zrobić razem z przyjaciółmi na własny użytek (nie komercyjnie) małą siłownie. (...) czytaj dalej»

  • mam rente rodzinna bo teraz mam 18 lat matka powiedziala ze nie bedzie mnie utrzymywac i mam se placic za wszystko ale ja sie ucze i nie dam rady isc do pracy aby zarobic. a z renty rodzinnej to tylko (...) czytaj dalej»

  • Witam moj syn jest niepelnoletni ma 17 lat, chcialby troche zarobic roznoszac ulotki, platakty i takie lekkie prace. jaki rodzaj umowy powinien podpisac umowe o dzieło czy umowe zlecenie? oraz w jakiej (...) czytaj dalej»

  • Witam, mam pewien problem. Około tygodnia temu zakupiłem sobie przez internet mini motorek elektryczny z tej aukcji http://allegro.pl/mini-scigacz-elektryczny-pocket-bike-motorek-tanio-i3351069504.html (...) czytaj dalej»

  • mam pytanie jak najlepiej rozwiazac sprawe we wspolnocie w piwnicy zdemontowano drzwi ktore byly zgodne z planem budynku ,nie uzyskalem informacji czy bylo to za sprawa uchwaly czy na dziko ,sprawa nurtujaca (...) czytaj dalej»

  • Witam pisze tu bo nie wiem co zrobic pisze do mnie znajomy ze mi glowe rozjebie i mnie polamie mam tego juz powoli dosyc co moge z tym zrobic.Prosze o pomoc czytaj dalej»

  • czy prawo zabrania odkopania ziemi wokół piwnicy żadne izolacje nie były skóteczne postanowiłem odkopać ziemie wpkół piwnicy i tak pozostawić i piwnice zostały osuszone czytaj dalej»