e-prawnik.pl Porady prawne

czy media markt wystawia faktury?

Odpowiedzi w temacie (1)

zosia09

27.11.2012

czy media markt wystawia faktury?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ez1e

2018-04-30 20:18:00

nie

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam, mój problem polega na tym, iż dostałam w prezencie pralke zakupiona w Media Markt i po 3 miesiącach pralka sie zepsuła, niestety osoby, ktore ja kupowału zgłubiły paragon , została mi sama (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, wynajmuję mieszkanie pewnej osobie , która podpisała umowę z upc na świadczenie internetu, ale bardzo szybko przestała wynajmowac ode mnie mieszkanie i się wyprowadziła, teraz UPC wysyła (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • faktura na złe dane co jeśli umawiałam się ze sprzedającym, że wystawi mi fakturę na zakup odzieży używanej - faktura miała być na os. prywatną po polsku przy odbiorze. kazało się ze faktury (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Od dwóch lat nie pracuje w firmie, która wciąż wystawia paragony z moim imieniem i nazwiskiem jako osoby obsługującej. Czy nie jest to niezgodne z prawem? Pozdrawiam Karolina czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, mój operator internetowy nie wystawia mi papierowej faktury VAT. Posiadam jedynie dostęp do rozliczeń na stronie internetowej online. Czy na podstawie takiego dokumentu mogę skorzystać z ulgi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)