e-prawnik.pl Porady prawne

grill na osiedlu

Odpowiedzi w temacie (1)

emiliana49

30.5.2012

Witam, chciałbym zapytać czy mogę mieszkając na osiedlu wyjśc sobie na trawkę przed blokiem i rozpalić grilla? Prawo jakoś teog zakazuje? jakiś kodeks wykroczen albo coś?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

henryk71

2012-05-31 09:39:26

Zapewne regulamin spółdzielni zabrania palenia ognisk i grilli, ze względu na zapach który może przeszkadzać innym osobom, więc obawiam się że nie popali pani zbyt długo, proszę sprawdzić w regulaminie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Ostatnio ze znajomymi zrobiliśmy sobie grill na balkonie, balkon w mieszkaniu w bloku, na osiedlu. Nagle do drzwi zadzwoniła policja i wlepiła nam mandat, bo na balkonach podobno nie można rozpalać (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Ale gdzie ten grilla, na plaży np. w warszawie koło stadionu czy nad morzem? Bo słyszałem w telewizji że na plaże pod stadionem wparowały strażniki i wlepiały mandaty wybrańcom losu. Absurd (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Mój kolega kiedyś uczestniczył w bójce na osiedlu, miał wyrok w zawiasach i kuratora jeszcze. i teraz za każdym razem jak ktoś kogoś puknie na osiedlu, to polcja zaraz przychodzi do niego. czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wprowadzając się do mieszkania w bloku na osiedlu wiedziałem, że nie ma tam ochrony i odpowiadało mi to. Niedawno rada osiedla zadecydowała, że taka ochronę dostaniemy ?w prezencie?, za który (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, posiadam wykupione miejsce parkingowe na zamknietym osiedlu prywatnym, (wspolnota mieszkaniowa), jest wylacznosc uzytkowa oraz wpis do ksiegi wieczystej dotyczacy tego miejsca. Pytanie brzmi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)