Obowiązkowe kasy online

Odpowiedzi w temacie (1)

Ultragt

2.4.2020

Dlaczego państwo wprowadza obowiązek posiadania kas fiskalnych online - cokolwiek to znaczy? Ja nie załatwiam niczego przez internet jeśli mogę coś zrobić osobiście - a teraz będę zmuszony do tego... i nawet nie wiem od kiedy! Dlaczego nikt nie uprzedzał o obowiązku posiadania kas online, jak to jest z obowiązywaniem tych przepisów?!? I czy w związku z obecną sytuacją terminy zostaną jakoś przesunięte???

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Ultragt

2020-04-06 09:12:23

PS Na https://gvc.pl/kasy-fiskalne-online-c-2669.html jest napisane, że kasy online będą obowiązkowe dla wszystkich od 1 stycznia 2023. To aktualny termin, coś się zmieniło???

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Kasy mające postać oprogramowania w przygotowaniach

  Ministerstwo Finansów poinformowało o prowadzeniu prac nad dostosowaniem systemu kas online do fiskalizacji i przyjmowania danych z kas mających postać oprogramowania (kasy wirtualne).

 • Kasy online z nowym terminem

  Resort finansów zapowiedział, że odracza obowiązek instalacji kas online do 1 stycznia 2021 r.

 • Uwaga na oferty kas na smartfony

  Ministerstwo Finansów ostrzegło przed pojawiającymi się w internecie ofertami kas rejestrujących, które miałyby działać na smartfonach.

 • Kasy fiskalne online ostatecznie uszczelnią VAT...

  Wprowadzony zostanie nowy rodzaj kas rejestrujących (kas online), które będą wyposażone w funkcję umożliwiającą przekazywanie – w sposób automatyczny i bezpośredni – (...)

 • Kasy online wkrótce konieczne

  Ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach zakłada wprowadzenie rozwiązania pozwalającego na stosowanie kas rejestrujących (tzw. kasy online (...)

NA SKÓTY