Odpoczynek tygodniowy

Odpowiedzi w temacie (0)

Majki91

27.3.2017

Witam, ostatnio pracowałem od poniedziałku do soboty w godzinach 14-22, następnie miałem 24h przerwy i pracowałem od niedzieli do niedzieli (7 dni) od 22 do 6, chociaż ostatnia nocka mimo zmiany czasu,była do 7 rano (tzn. 8 normalnych godzin). Od dzisiaj pracuję na 6 rano. Jak według prawa pracy ma wyglądać odpoczynek tygodniowy? Czy wszystko jest ok? W ten weekend miałem 23h od zakończenia do rozpoczęcia zmiany, a w zeszły 24h. Trochę skomplikowanie jest to napisane, ale liczę, że pomożecie. Pozdrawiam.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.10.2012

  Czas pracy kierowców - okresy odpoczynku w czasie pracy kierowców

  Artykuł ten odnosi się do zagadnienia odpoczynku w czasie pracy kieorwców. Jest to kolejny z serii artykułów o czasie pracy kierowców.

 • 9.8.2011

  Czas pracy kierowców - definicje używane w regulacji czasu pracy kierowców

  Artykuł ten zawiera zestawienie definicji używanych w regulacjach dotyczących czasu pracy kierowców. Jest to kolejny z artykułów w serii o czasie pracy kierowców.

 • 8.12.2004

  Czas pracy po zmianach

  Rozkład czasu pracy to ustalony przez pracodawcę plan pracy określający, kiedy praca winna być świadczona i jak długo trwa dzień roboczy i tydzień roboczy w danym zakładzie bądź dla określonej (...)

 • 18.11.2009

  Ustawa o czasie pracy kierowców

  Ustawa o czasie pracy kierowców, Dz.U. 2004.92.879, reguluje zagdnienia zwiazane z definicją czasu pracy, dyzurów, okresów odpoczynku, przerw oraz wiele innych istotnych z punktu widzenia szeroko pojetego (...)

 • 2.6.2017

  Jak ustalić pracownikom czas pracy?

  Ustalanie i rozliczanie pracownikom czasu pracy należy do kompetencji pracodawcy, który jednak musi w tym zakresie stosować przepisy ochronne, zawarte w dziale szóstym Kodeksu pracy zatytułowanym (...)