OSZUSTWO,FAŁSZERSTWO PASSAT B6 KOMIS BEGO PIŁA BURMISTRZ WAŁCZA

Odpowiedzi w temacie (0)

medcardio

9.8.2018

Zwracam się z prośbą o pomoc i poprowadzenie mojej sprawy . Zakupiłem auto w komisie bego w Pile . Właścicielem był burmistrz Wałcza. Po pewnym czasie , gdy mechanik odkrył iż w aucie jest silnik złożony z trzech silników i nie jest on zgodny z dowodem rejestracyjnym - przekazałem sprawę policji niestety prokuratura w pile na czele z prokuratorem Jopkiem umorzyła mi sprawę nie widząc nic złego w sfałszowaniu dowodu rejestracyjnego świadomie. Na sciezce prawa cywilnego mam prawo domagać się zwrotu pieniędzy - towar niezgodny z oferta jako przedstawiano. Wszelkie dokumenty przesle na maila. Bradzo proszę o zajęcie się tą sprawą . Jednak proszę , aby należność za sprawę domagać się po wykonanej usłudze. Wydałem już ponad 20 tysięcy .Proszę o uczciwego prawnika. Szablewski 507 717153

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 5.5.2011

  Umowa komisu

  Przez umowę komisu przyjmujący zlecenie (komisant) zobowiązuje się za wynagrodzeniem (prowizja) w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa do kupna lub sprzedaży rzeczy ruchomych na rachunek (...)

 • 4.7.2018

  Dodatek energetyczny - Komu się należy i jak dostać dodatek energetyczny?

  Dodatek energetyczny przyznaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta, w drodze decyzji, na wniosek odbiorcy wrażliwego energii elektrycznej. 

 • 18.5.2018

  Obniżka zarobków pracowników samorządowych oraz posłów i senatorów

  Rząd zdecydował, że od 1 lipca 2018 r. o 20% obniżone zostaną wynagrodzenia m.in. wójtów, burmistrzów i prezydentów miast oraz ich zastępców. Z kolei przyjęta (...)

 • 19.9.2017

  Oszustwo nigeryjskie

  Czy znaleźliście na swojej skrzynce pocztowej informację z prośbą o pomoc w odzyskaniu pieniędzy z zablokowanego konta uchodźcy, zaproszenie do pomocy w inwestowaniu pieniędzy czy o spadku otrzymanym (...)

 • 16.11.2017

  Będą kary za cofanie liczników samochodowych

  Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało zmiany w prawie, które mają ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych samochodach. Np. za każde (...)