Problemy z biurem podróży

Odpowiedzi w temacie (0)

RyszardZ

29.10.2010

Coraz więcej słyszę o nieuczciwych biurach podróży, jak się przed tym ustrzec? Gdzie sprawdzić czy biuro nie jest bliskie bankructwa? Gdzie szukać opini na temat danego biura? Mój znajomy ostatnio wyjechał z biurem podróży, a na miejscu okazało się że nie ma biletów powrotnych Opóźniło to jego powrót o prawie tydzien Jakie mieliście inne nieprzyjemne doświadczenia w podróży?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Koronawirus a prawa pasażerów

  Prezes UOKiK Tomasz Chróstny przypomniał, że w przypadku nadzwyczajnych okoliczności konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej z biurem podróży. Również linie lotnicze (...)

 • Zagraniczne podróże służbowe żołnierzy

  Zagraniczną podróżą służbową żołnierza jest wykonywanie przez żołnierza czynności służbowych poza granicami państwa w terminie i miejscu określonych w poleceniu odbycia zagranicznej podróży (...)

 • Przychody pracownika z tytułu podróży służbowych i jazd lokalnych

  W niniejszym artykule omówimy konsekwencje podatkowe używania przez pracownika samochodu (w tym również niebędącego własnością pracodawcy) w celu odbycia podróży służbowej. Chodzi tu o przypadki (...)

 • Uprawnienia klientów upadłego biura podróży

  Upadłe biuro podróży Neckermann miało wykupioną gwarancję ubezpieczeniową w Allianz Partners (AWP P&C S.A. Oddział w Polsce). Spółka i władze województwa mazowieckiego (...)

 • Wakacje bez problemów

  Rozbieżności między ofertą biur podróży a faktycznym standardem usług czy zmiana godzin lotów – takie sygnały wpływają do UOKiK. Przypominamy: w przypadku nieprawidłowości (...)

NA SKÓTY