Reklamacja wykonanej strony internetowej

Odpowiedzi w temacie (1)

konrad95x

21.9.2016

Witam wszystkich! Mam pytanie, otóż mam problem z klientką - sprawa dotyczy wykonanej strony internetowej. Umowa o zaprojektowanie i zaprogramowanie strony została zawarta w czerwcu - z wszystkich terminów wywiązałem się, a klienta projekt zaakceptowała. Finalnie powstała strona internetowa zgodnie z ustaleniami i treściami jakie otrzymałem. Do całej strony został podpięty autorki system do zarządzania/edycji treści zawartych na stronie. W jednej z Kategorii MENU klienta może sobie tworzyć dowolną ilość podstron właśnie z tego panelu. W momencie przekazania jej strony gotowej, zaprezentowania panelu zarządzania nie miała żadnych zastrzeżeń. Za całość otrzymała Fakturę VAT. Wspomnę, że jako firma mam zrobione pakiety na strony www gdzie pakiet, który wybrała zawiera 10 podstron. Początkowo podstron miała 11, ale cena nie uległa zmianie. W sierpniu poprosiła mnie o udostępnienie dostępu do strony, w tym danych do serwera FTP ponieważ zleciła innej firmie opiekę nad stroną i jej pozycjonowanie. W dniu dzisiejszym ma do mnie pretensje i problemy dlaczego ona nie może tworzyć również podstron jakie się jej podobają dla innych kategorii MENU. Tłumaczenia, że strona była programowana zgodnie z ustaleniami i wcześniej żadnych zarzutów nie miała nie pomagają. Poinformowałem klientkę, że mogę wykonać taką usługę dodatkowo, ale oczywiście odpłatnie. No iiii klienta oburzona! Bo ona to myślała, że będzie mogła sama wszystko robić, a w tamtej firmie nie potrafią zaprogramować tego. Moje pytanie czy klienta ma prawo do jakich kolwiek roszczeń ? Czy mam mieć jakieś obawy jeśli strona i umowa z mojej strony została w pełni zrealizowana, a wcześniej klienta nie wnosiła żadnych uwag ? Czy przysługuje jej prawo do pisemnej reklamacji na takową stronę, a ja mogę ją rozpatrzyć negatywnie z konkretnymi uzasadnieniami ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Dawid621

2018-02-20 10:43:48

Od zawsze uważam, że należy mieć zawsze pod kontrolą firmę, której powierza się zlecenie tworzenia stron. Jeśli nie mamy czasu na obserwacje to należy znaleźć najlepszą. Ze swojej strony polecam https://www.pokazsie.online/, która jest profesjonalna i zawsze na czas wykonuje zlecenie.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.2.2005

  Jak reklamować usługi telekomunikacyjne według nowych zasad?

  Od dzisiaj, to jest od 18 listopada 2004 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Infrastruktury dotyczące trybu postępowania reklamacyjnego usług telekomunikacyjnych. Rozporządzenie określa (...)

 • 20.5.2015

  Reklamacja obuwia - nowe zasady od 2015 roku

  REKLAMACJA BUTÓW NA NOWYCH ZASADACH - zmiana przepisów od początku 2015 roku. Nowe przepisy korzystniejsze dla konsumentów.  Na jakiej podstawie reklamować buty? Jak skorzystać (...)

 • 2.4.2015

  Odwołanie od decyzji - Jak napisać i w jakim terminie?

  Odwołanie jest środkiem zaskarżenia przysługującym stronie na decyzję wydaną w pierwszej instancji przez organ administracji publicznej, a także inny organ lub podmiot, który na mocy prawa (...)

 • 7.8.2018

  Co zrobić, jeśli masz obligacje GetBack?

  UOKiK sprawdza jak banki, domy maklerskie i sama spółka oferowały obligacje Get Back. W toku są 3 postępowania wyjaśniające. Pobierz formularz ze stronywww.finanse.uokik.gov.pl i (...)

 • 18.12.2018

  Prezenty przez internet?

  Jeśli kupujemy prezenty przez internet, można je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Odsyła na się je swój koszt. Ważne są terminy dostawy i realizacji zamówienia (...)