e-prawnik.pl Porady prawne

Renta rodzinna (działalność gospodarcza)

Odpowiedzi w temacie ()

walus1023

11.8.2010

Witam mam takie pytanie jeżeli dostaje rentę po zmarłej mamie to czy mogę prowadzić działalność gospodarczą. Ja słyszałem że jak się będzie prowadzić działalność gospodarczą to zabierają rentę gdyż otrzymuję jakieś dochody... Bardzo proszę o pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Uległem wypadkowi w pracy Witam,mam ttaki problem,mianowicie uległem wypadkowi w pracy,mam noge w gipsie i rozkawałkowany palec,w firmie pracuje 13 dni,czy przysługuje mi chorobowe płatne na czas (...) czytaj dalej»

  • Renta rodzinna a praca czy pobierając rente rodzinną mogę pracować? Jeśli tak to jakie warunki muszą być spełnione. Napewno możesz na umowę zlecenia bo tej nie musisz zgłaszać do ZUSu lara (...) czytaj dalej»

  • Renta rodzinna po ojcu Dzień dobry. Mój mąż zmarł 6 lat temu. Niestety, moje dzieci nie uzyskały prawa do renty rodzinnej po nim. Wykazałam 16 lat opłacania składek, jednak brakowało ich w ostatnich (...) czytaj dalej»

  • pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam mam taki problem ... Moj ojciec zmarł kilka dni temu w szpitalu miał zlamany kregosłup ale zmarł na zawał miał prawie 60 lat ... przez ostatnie 10 lat z oplaconych (...) czytaj dalej»

  • Renta i działalność gospodarcza a składka na ZUS kto sie orientuje w nowych wchodzacych[przepisach dot. skladki na ubezpieczenie spoleczne w zus z tytulu prowadzonej dzialalnosci gospodarczej jesli (...) czytaj dalej»