Siedlisko - nierolnik

Odpowiedzi w temacie (0)

Romrom123

12.5.2020

Zamierzam kupić dwie działki - rolną (R) i siedlisko (BR) - działki przyległe. Łączna powierzchnia 0,9ha. Na siedliskowej znajduje się budynek mieszkalny do remontu. Czy nie będąc rolnikiem, mogę dokonać rozbudowy budynku (powiększając powierzchnię użytkową - dobudowując cześć)? Nie ma MPZP dla działek. Zaznaczam, że nie jestem rolnikiem. Przyłącza mediów są.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Jak wybudować dom na działce rolnej?

  Któż nie ma marzeń o własnym domu? Najlepiej położonym w malowniczej okolicy i niezbyt drogo. Problem zaczyna się już od momentu, kiedy chcesz kupić lub już kupiłeś działkę pod swój (...)

 • Zakup działki pod budowę domu

  Osoba, która chce kupić działkę pod budowę domu ma dwie możliwości. Może kupić działkę budowlaną albo działkę rolną, której odrolnienie związane jest z wieloma formalnościami. (...)

 • Wytyczne dla producentów rolnych zatrudniających cudzoziemców przy pracach sezonowych

  MRiRW i GIS podały wytyczne dla producentów rolnych zatrudniających cudzoziemców przy pracach sezonowych. Podstawowym celem wdrażanych procedur jest: zapewnienie bezpieczeństwa (...)

 • Ochrona Puszczy Białowieskiej

  Podjęte przez Polskę działania gospodarki leśnej na obszarze Natura 2000 Puszcza Białowieska naruszają prawo Unii. Realizacja tych działań prowadzi bowiem do zaniku części tego obszaru - uznał (...)

NA SKÓTY