Strona www dla studentów i wstawianie materiałów z książek

Odpowiedzi w temacie (0)

lukeboss

6.3.2010

Witam, mam pytanie. Prowadzę stronę dla studentów i chciałbym umieścić na nich różne treści książek (np. Ogniwa prakseologiczne - jest to około 5 kartek), które im się przydadzą do uczenia się na egzamin czy kolokwium. Pytanie czy mogę? Używałbym do tego programu ABBYY FineReader 10 jest to oprogramowanie OCR do skanera, no a później już na stronę. Niektóre książki mam z 1950 r, rzadko są spotykane, a w bibliotece nie można ich wypożyczyć do domu. Kopia niektórych artykułów była by wygodna dla studentów. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 2.4.2015

  Odwołanie od decyzji - Jak napisać i w jakim terminie?

  Odwołanie jest środkiem zaskarżenia przysługującym stronie na decyzję wydaną w pierwszej instancji przez organ administracji publicznej, a także inny organ lub podmiot, który na mocy prawa (...)

 • 31.10.2018

  Prawo autorskie przychylniejsze dla potrzeb osób niepełnosprawnych

  Zaproponowano regulacje, których celem będzie zniesienie przeszkód uniemożliwiających osobom niewidomym, słabowidzącym i z innymi niepełnosprawnościami dostęp do opublikowanych utworów (...)

 • 24.9.2018

  Nauka w publicznych przedszkolach jest bezpłatna

  Zmuszanie rodziców do kupowania książek, kart obserwacji, kart pracy jest nieuprawnionym nakładaniem na rodziców dodatkowych opłat za korzystanie przez ich dzieci z wychowania przedszkolnego. (...)

 • 16.3.2017

  VAT na e-booki

  Zasada równego traktowania nie sprzeciwia się temu, aby książki, dzienniki i periodyki cyfrowe dostarczane drogą elektroniczną były wyłączone ze stosowania obniżonej stawki VAT. Regulacje (...)

 • 26.6.2017

  Termin na uzupełnienie braków formalnych

  W wyniku nowe­lizacji przepisów Kodeks postępowania administracyjnego przewiduje teraz, że organ może wyznaczyć termin nie krótszy niż 7 dni. Termin taki pozwala (...)