Witam mam problem z tarasem, ktory od samego poczatku przecieka. Taras o funkcji dachu w nowym budynku

Odpowiedzi w temacie (0)

Ewelina

7.3.2016

Witam mam problem z tarasem, ktory od samego poczatku przecieka. Taras o funkcji dachu w nowym budynku powoduje zalewanie scian, taras juz raz zostal wymieniony przez wykonawce na nowy. Nowy taras niestety znowu spowodowal przeciek. Po moim wezwaniu zatkano prowizorycznie widoczna dziure na tarasie i osuszono sciane. Wykonawca tarasu zada ode mnie podpisania osiadczenia takiej tresci (jako warunek ze zaplaci za osuszanie mieszkania, ktore zlecilam ja poniewaz zalezalo mi na czasie bo mial sie wprowadzic lokator): "Nie będę rościła teraz, ani w przyszłości żadnych pretensji finansowych związanych z przedmiotowo usuniętą wadą, ponieważ naprawa została wykonana poprawnie" Czy moge podpisac to oswiadczenie nie ograniczajac sobie praw jesli dojdzie do kolejnego przecieku (juz dzisiaaj wiadomo, ze prawdopodobnie dojdzie).

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 12.10.2016

  Kiedy można budować w granicy ?

  Zasady budowania w granicach nieruchomości reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. (...)

 • 21.5.2019

  Skutek prawny wyburzenia lokalu

  Wygaśnięcie odrębnej własności lokalu na skutek jego zburzenia powoduje ustanie odrębnej własności drugiego lokalu, natomiast udziały w nieruchomości wspólnej, związane dotychczas z własnością (...)

 • 20.6.2017

  Meble ogrodowe - kupuj z głową

  Kupujesz meble ogrodowe? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę. Odpowiednio dobrane meble ogrodowe potrafią ozdobić każdy taras, altankę i ogród, a dzięki funkcjonalności niektórych (...)

 • 13.9.2018

  „Poczta Polska” sprzeda lokal z bonifikatą...

  Poczta Polska SA będzie mogła sprzedawać z bonifikatą samodzielne lokale mieszkalne najemcom, znajdujące się w należących do niej budynkach niemieszkalnych. Możliwy więc będzie wykup mieszkań (...)

 • 6.9.2018

  Dodatek mieszkaniowy - Jak uzyskać, komu przysługuje i ile wynosi dodatek mieszkaniowy

  Jeśli Twoja sytuacja materialna jest trudna, możesz skorzystać z pomocy w formie dodatku mieszkaniowego przeznaczonego na utrzymanie posiadanego bądź wynajmowanego mieszkania lub domu jednorodzinnego. Sprawdź, (...)