zajęcie rachunku bankowego

Odpowiedzi w temacie (2)

edzia1024

2.2.2015

Witam!! mam pytanie 7 stycznia dostałam pismo od komornika o zajęcie podatku i wynagrodzenia komornik jeszcze z wynagrodzenia nic nie dostał bo wypłatę dostanę 10 lutego zarabiam 1900zł i zastanawiam się czy zajmie również mój rachunek bankowy a jak tak czy zostanę o tym poinformowana i będę wiedziała kiedy wykorzystuje kwotę wolną od zajęć byłabym wdzięczna za pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Piotr5432

2015-02-26 11:32:28

Zgłoś się do kancelarii lexperto, sam miałem co prawda problem z windykacją, która ścigała mnie za nie spłacanie kredytu którego nie brałem?! Pierwsze porady mają za darmo ale ja już byłem zdeterminowany by iść z nimi na noże

Gajiwa

2015-03-13 12:35:02

To może być dobry pomysł, darmowa porada nie boli a przynajmniej wiesz na czym stoisz.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Środki pieniężne na rachunkach oszczędnościowych wolne od zajęcia

  Jak powszechnie wiadomo, jednym ze sposobów przeprowadzenia egzekucji komorniczej jest egzekucja z rachunku bankowego dłużnika. Podobnie jednak jak w przypadku egzekucji z wynagrodzenia za pracę, ustawodawca (...)

 • Składki przekazywane do ZUS a środki z rachunku VAT

  Do opłacenia składek w ZUS możliwe jest wykorzystanie środków z rachunku VAT. Aby tak się stało, należy przekazać składki do ZUS standardowym przelewem na indywidualny rachunek składkowy (...)

 • Rachunek wspólny

  Jednym z typów rachunków bankowych jest rachunek wspólny, różnice w umowie wynikają tutaj ze strony podmiotowej takiej umowy, gdyż jak sama nazwa wskazuje jest to rachunek (...)

 • Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)

 • Egzekucja z rachunków bankowych

  Czym jest rachunek bankowy? Zgodnie z treścią kodeksu cywilnego umowa rachunku bankowego powoduje, iż bank zobowiązuje się względem posiadacz rachunku, na czas oznaczony lub nie oznaczony, do przechowywania (...)

NA SKÓTY