e-prawnik.pl Porady prawne

allegro - kradzież konta

Odpowiedzi w temacie ()

rolkakarolka

3.2.2016

Kilka dni temu doszło do przejęcie konta na allegro, zanim się zorientowałam ktoś wystawił i sprzedał kilka rzeczy na ponad 20 tyś... od razu zgłosiłam sprawe na policje... Policjant który prowadzi sprawę mówi że mam się nie przejmować. Ja dostaje zgloszenia na policje na przesłuchania w sprawie tych rzeczy sprzedanych Czy mi coś teraz może grozić ?? Czy mam się czegoś obawiać ??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Problem z allegrowiczem (zdjęcia) Wczoraj zakupiłem jedno konto na allegro, co prawda było to nierozsądne z mojej strony i może to zdziwić, ale byłem świadom tego, że coś w aukcji jest nie tak (...) czytaj dalej»

  • Allegro Witam Mam problem kupiłem pewien towar na allegro a on do mnie przyszedł inny niż na zdjęciu. Czy sprzedawca ma obowiązek przyjąć go? witam, mój kumpel z mojego konta allegro pozamawiał (...) czytaj dalej»

  • Dług Allegro - windykacja Intrum Justitia Witam Byłem kiedyś użytkownikiem allegro i nie zapłaciłem prowizji za wystawianie przedmiotów. Allegro przekazało sprawę do windykacji. Tylko jedna sprawa (...) czytaj dalej»

  • Wiadomość allegro - konkurencja czy prawda? Dostałem takową wiadomość od użytkownika : [url=http://allegro.pl/show_user.php?uid=28696670]Informacje o Użytkowniku Client:28696670[/url] [CODE]Witam Pana (...) czytaj dalej»

  • Oszuści z Allegro 2013 Przeczytałem ciekawą wiadomość o niesamowitej pomysłowości oszustów na allegro. Sprzedawali oni zdjęcia aparatów...dla człowieka który nie doczytał o licytacji musiało (...) czytaj dalej»

  • Allegro Witam Miałem ostatnio taka sytuacje: kupiłem przedmiot na allegro, zakończeniu aukcji dostałem maila od niby allegro. Mail wyglądał jak od serwisu ale miał troszeczkę inny adres w mailu (...) czytaj dalej»