BARDZO PILNE EKSMISJA

Odpowiedzi w temacie (0)

luis1966

16.8.2006

OD 10-LAT JESTEM PO ROZWODZIE.MAM DOM PRZEPISANY PRZEZ MOIOCH RODZICOW TYLKO NA MNIE .MOJA BYLA ZONA NIEBYLA WPISANA DO KSIEGI WIECZYSTEJ. W TEJ CHWILI WALCZE ABY JA WYEKSMISOWAC ALE TO NIETAKIE LATWE. PROSZE O POMOC PILNE

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 23.10.2018

  Eksmisja na żądanie współlokatora

  Eksmisja z lokalu mieszkalnego może nastąpić na podstawie różnych przesłanek zawartych w przepisach prawa. Co istotne, z żądaniem orzeczenia eksmisji nie musi występować do sądu wyłącznie (...)

 • 14.7.2016

  Eksmisja w wyroku rozwodowym

         Jednym z fakultatywnych elementów wyroku rozwodowego, jest orzeczenie o eksmisji jednego z małżonków. Kiedy jest to możliwe i jakie przesłanki należy wykazać?

 • 18.3.2019

  Spada liczba osób bezdomnych w Polsce

  W połowie lutego już po raz piąty przeprowadzono Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych. Pracownicy ośrodków pomocy społecznej, organizacji pozarządowych, wolontariusze, (...)

 • 1.12.2018

  VAT na leki weterynaryjne nie wzrośnie

  Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że nie zgodzi się na podwyżkę VAT na leki weterynaryjne. Pozytywnie odniósł się zaś do planów obniżenia VAT na chleb i na niektóre artykuły (...)

 • 5.4.2005

  Czy można eksmitować "na bruk" - czyli egzekucja nakazu opróżnienia lokalu i wydania rzeczy

  Skuteczne prawo egzekucyjne powinno dawać wierzycielowi pewność, że każdy tytuł egzekucyjny zobowiązujący dłużnika do określonego zachowania się, będzie mógł zostać wykonywany. Choć najliczniejszą (...)