e-prawnik.pl Porady prawne

co zrobic jak kupilem kradziony samochod??

Odpowiedzi w temacie (0)

lech-zimny

11.9.2010

Witam ma bardzo wazny problem jakis rok temu kupilem samochod w Hiszpani rajestrowalem go i jezdzilem. miesiac temu miale kolizje podczas ktorej okazalo sie ze odpadla tabliczka z numerami i samochod okazal sie kradziony, co w takim przypadku moge zrobic ?? prosze o pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • skarbówka zawsze może dochodzić skąd wzięły się pieniądze ;) umowy darowizny nie trzeba formalnie spisywać, może być ona ustna; ważniejsza jest kwestia podatku od darowizny, który od określonej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Witam , sytuacja wyglada tak kupiłem samochod w 2009 roku , jezdziłem nim okolo 1,5 roku , sprzedałem - nastepny własciciel jezdzil 2 lata i tez sprzedał ten oto samochod i nastepnemu policja zatrzymała (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • musisz wypełnić deklarację PCC-1 zapłacić należny podatek o czynności cywilnioprawnych (od średniej wartości rynkowej) i napisać podanie o niekaranie za nieterminowe złożenie deklaracji PCC-1 (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Chce kupić samochód na spółkę z koleżanką. Do współwłasności chciałybyśmy później dopisać mojego tatę (ze względu na zniżki OC), nie możemy tego jednak zrobić w momencie kupna (nie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 25 odpowiedzi)

 • Raczej skupiłbym się na tym, żeby dogadać się z instytucją banku. Przedstawić odpowiednie wyjaśnienie z załączonym kompletem dokumentów (np. zaświadczenie lekarskie), i poprosić o przedłużenie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)