e-prawnik.pl Porady prawne

Czy w Tesco można wymienić zakupiony towar na inny po 7 dniach od zakupu?

Odpowiedzi w temacie (0)

marylka

12.8.2010

Czy w Tesco można wymienić zakupiony towar na inny po 7 dniach od zakupu?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Napisz do niego raz jeszcze, zaproponuj mu opcję zwrotu rpzedmiotu wraz z zwrotem kosztów które poniosłeś włącznie z poniesieniem przez niego kosztów za przesyłkę zwrotną lub zgłoszenie sprawy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Chce złożyć pozew do sądu o zakupiony produkt, oczywiście po odrzucenie reklamacji sklepu. Problem w tym, że na dowodzie zakupu, który chce dołączyć do pozwu jest ktoś inny (produkt dostałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Kiedy można domagać sie zwrotu pieniędzy a nie wymiany towaru na nowy albo zamiany na inny np spodnie na bluze. Np kupujesz spodnie, widzisz w domu robiąca sie dzurkę np przy kieszeni, odnosisz. wymieniają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam takie pytanie kupiłam telefon, ale po paru dniach stwierdziłam że mi nie pasuje i chce go oddać czy mam takie prawo?Czy np mogłabym wymienić na inny model?Z góry dziękuję czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Mam taki problem kupiłem rzecz przez internet i czekan już ponad 3 tygodnie sprzedawca twierdzi, że wysłał, ale ja mu nie wierzę co moge zrobić w takiej sytuacji?z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)