Prośba o test aplikacji mobilnej - kody PKD dla kancelarii

Odpowiedzi w temacie (0)

Malvion

16.6.2015

Witam, Poszukujemy pomocy wśród osób prowadzących kancelarie prawne lub notarialne. Stworzyliśmy aplikację mobilną służącą do wygodnego przeszukiwania kodów PKD na smartphonach. Aplikacja przyda się podczas wykonywania czynności prawno notarialnych oraz spotkań biznesowych. Będziemy wdzięczni za komentarze dotyczące funkcjonowania aplikacji i rozwijania produktu. Aplikacja na Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.pkd385484 Aplikacja na IOS: https://itunes.apple.com/us/app/kody-pkd/id992897231?mt=8

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 19.5.2019

  Fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności

  W komunikacie Prokuratury Krajowej, Komendy Głównej Policji, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Europejskiego Centrum Konsumenckiego, FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa (...)

 • 22.1.2019

  Zmiana dotycząca opłaty emisyjnej

  Nowelizacja zaktualizowała kody w Nomenklaturze Scalonej (CN), zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej. Usuwa tym samym wątpliwość co do możliwości poboru opłaty emisyjnej od dnia 1 stycznia (...)

 • 24.4.2019

  Większa dostępność cyfrowa stron i aplikacji podmiotów publicznych

  Nowe przepisy wdrażają dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2102 z dnia 26 października 2016 r. Dyrektywa ta prowadzi do zwiększenia dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych (...)

 • 17.6.2019

  Nowości na PUE ZUS

  Od 8 czerwca  2019 r. na PUE ZUS udostępniono nowe funkcje dla płatników składek.

 • 8.8.2018

  Skorzystaj z Regionalnego Systemu Ostrzegania

  Użytkownicy smartfonów mogą korzystać z nowej wersji aplikacji Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO). Teraz, jeśli ostrzeżenie o zbliżającym się zagrożeniu nie dotyczy całego województwa, (...)