Prośba o test aplikacji mobilnej - kody PKD dla kancelarii

Odpowiedzi w temacie (0)

Malvion

16.6.2015

Witam, Poszukujemy pomocy wśród osób prowadzących kancelarie prawne lub notarialne. Stworzyliśmy aplikację mobilną służącą do wygodnego przeszukiwania kodów PKD na smartphonach. Aplikacja przyda się podczas wykonywania czynności prawno notarialnych oraz spotkań biznesowych. Będziemy wdzięczni za komentarze dotyczące funkcjonowania aplikacji i rozwijania produktu. Aplikacja na Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.pkd385484 Aplikacja na IOS: https://itunes.apple.com/us/app/kody-pkd/id992897231?mt=8

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 22.1.2019

  Zmiana dotycząca opłaty emisyjnej

  Nowelizacja zaktualizowała kody w Nomenklaturze Scalonej (CN), zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej. Usuwa tym samym wątpliwość co do możliwości poboru opłaty emisyjnej od dnia 1 stycznia (...)

 • 8.8.2018

  Skorzystaj z Regionalnego Systemu Ostrzegania

  Użytkownicy smartfonów mogą korzystać z nowej wersji aplikacji Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO). Teraz, jeśli ostrzeżenie o zbliżającym się zagrożeniu nie dotyczy całego województwa, (...)

 • 15.1.2018

  Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej?

  Karta Dużej Rodziny (KDR) jest już dostępna także w wersji elektronicznej. Dzięki temu rodziny wielodzietne mogą korzystać z KDR w formie aplikacji na urządzeniach mobilnych (mKDR). W obiegu pozostanie (...)

 • 26.4.2018

  Jeden login

  Rada Ministrów przyjęła tzw. ustawę węzłową. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego loginu/identyfikatora, który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych (...)

 • 25.9.2018

  Ruszył węzeł krajowy identyfikacji elektronicznej

  Jeden login, który pozwoli na dostęp do usług online udostępnianych w publicznych platformach usług. Rozpoczęła się jego budowa. Wystartował tzw. węzeł krajowy, czyli rozwiązanie, (...)