strefa 30 - Poznań

Odpowiedzi w temacie (0)

arturooo

17.3.2011

Witam Od lipca samochody w ścisłym centrum Poznania będą mogły jeździć najwyżej 30 km na godzinę. Ma to poprawić bezpieczeństwo ruchu, ułatwić poruszanie się rowerzystom i pieszym. Początkowo strefa obejmie tylko ścisłe centrum miasta między ulicami Św. Marcin, Solną oraz al. Niepodległości i al. Marcinkowskiego, później do 2013 roku strefa zostanie rozszerzona do granic tzw. I Ramy Komunikacyjnej obejmującej całe centrum Poznania. Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 9.9.2018

  Polska Strefa Inwestycji gotowa

  5 września weszły w życie akty wykonawcze do ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji. Oznacza to, że przedsiębiorcy mają już możliwość ubiegania się o wsparcie na realizację (...)

 • 19.9.2017

  Uderzenie w szarą strefę w obrocie wyrobami tytoniowymi

  Proponowane przez rząd prawo ma ograniczyć szarą strefę w obrocie wyrobami tytoniowymi. Stanowi ono element pakietu ustaw uszczelniających system podatkowy. Krajowa produkcja suszu tytoniowego zostanie (...)

 • 24.6.2019

  Polska Strefa Inwestycji

  30 czerwca 2018 r. weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji, która poszerza obszar na którym można uzyskać zachęty podatkowe do niemal 100% terenów inwestycyjnych (...)

 • 20.3.2017

  Ochrona graczy przed hazardem

  Ochrona graczy przed negatywnymi skutkami hazardu oraz ograniczenie „szarej strefy” w grach hazardowych – to główne cele nowelizacji ustawy hazardowej. Nowe przepisy wchodzą (...)

 • 26.9.2017

  Polska Strefa Inwestycji

  Ministerstwo Rozwoju zapowiedziało zastąpienie specjalnych stref ekonomicznych (SSE) jednolitym obszarem inwestycyjnym, który ma objąć cały kraj. Cała Polska ma stać się strefą ekonomiczną. (...)