e-prawnik.pl Porady prawne

Ugoda w sądzie gospodarczym

Odpowiedzi w temacie ()

Portey

28.7.2010

Za każdym razem, kiedy wnoszę zażalenie, a było tego już 5 razy, sędzia je odrzuca, nie doprowadzając tym samym do rozpoznania przez sąd wyższej instacji mojej sprawy. czy mogę się odwołać w inny sposób? Wnosiłem już o wyłączenie sędziego, ale bezskutecznie. Czy to dobry pomysł, jeśli pójdę po prostu do niego i zapytam czemu mi odrzuca to zażalenie? jakich dokumentów mi brakuje itp.?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Ugoda witam Moi znajomi są w trakcie sprawy rozwodowej już przy samym końcu, kobieta zgodziła się na ugode co do podziału majątku, teraz chce się z tego wycofać. Czy nie jest teraz za późno? (...) czytaj dalej»

 • Ugoda w sądzie Witam! W sądzie na rozprawie o eksmisję sędzia zaproponował ugodę z podaniem terminu opuszczenia mieszkania przez pozwanego. W związku z tym mam pytanie: Czy do momentu opuszczenia (...) czytaj dalej»

 • ALIMENTY na żonę ?! Jestem w trakcie rozwodu z orzekaniem o winie ze strony męża.. Od pięciu miesięcy jestem osobę bezrobotną bez prawa do zasiłku. Mam zasądzone alimenty na dziecko w wysokości (...) czytaj dalej»

 • Dręczy mnie Ultimo Witam, Zwracam się z prośbą o pomoc. Wiem, że już takie tematy były poruszane na forum, ale niestety nie do końca wiem co odpisać firmie ultimo. Moje zadłużenie powstało (...) czytaj dalej»

 • Ugoda o alimenty - nieścisłości Chyba najlepiej będzie jak przedstawię całą sytuację: Jestem osobą pełnoletnią, która zawarła z rodzicami ugodę o alimenty. Została ona podpisana w obecności (...) czytaj dalej»

 • Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika Płace na bieżąco ustalone przez sąd alimenty, pomimo tego moja była oddała mnie do komornika, który (...) czytaj dalej»

 • Ratunku Kruk ściga PILNE Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką opłat. Cyfra została podłączona (...) czytaj dalej»

 • Szkoła zaoczna, a alimenty Chciałbym poruszyć na Forum problem, który nie jest uregulowany tak do końca prawem, a nawet w wypowiedziach SN czy innych wykładni jest raczej pomijany. Nie proszę (...) czytaj dalej»

 • Spadek po ojcu proszę o pomoc Witam. Mam troszkę skomplikowaną sprawę, mianowicie chodzi oto, że mój teść zmarł we wrześniu 2009r. Po jego śmierci teściowa założyła w sądzie sprawę oto (...) czytaj dalej»

 • Wieczyste użytkowanie, wspólnota, podział gruntu Witam. Rodzice kupili mi mieszkanie w domu wielorodzinnym 17 lat temu. Jednak zaraz po uzyskaniu pełnoletności wyjechalam zza granicę i mieszkania (...) czytaj dalej»

 • POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Potrzebuje pomocy. Miałem dwa telefony w Plusie na abonament. Rozwiązałem z nimi umowę 2005r.w styczniu za to że zminili cennik (...) czytaj dalej»

 • Szukam dobrego prawnika!!!! Pomocy!!! Szukam bardzo dobrego prawnika!!! Chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Czy możecie mi kogoś polecić? Rejon Poznania. Słyszałem o kancelarii Grzybkowski & Guzek. (...) czytaj dalej»

 • Nowe prawo o alimentacyjne (2017) Dzień dobry. Czy ktoś wie, jak wyglada dalszą procedura nowego prawa dot. ściągania alimentów? Pojawiły się w mediach artykuły, ale co dalej? Dzień dobry co (...) czytaj dalej»

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM WIDUJE SIĘ CODZIENNIE W MIEJSCU (...) czytaj dalej»

 • POMOCY:podział majątku-jak najtaniej? WItam. Tak jak w temacie. Jak można najtaniej i możliwie najszybciej dokonac podziału majątku? Rozwodzimy się. Jesteśmy zgodni co do sposobu jego podziału (...) czytaj dalej»