Zwrot towaru, reklamacja?

Odpowiedzi w temacie (4)

pawel.ptak

15.2.2017

Witam. Prowadzę sklep z odzieżą damską i mam problem z klientem. Proszę Was o poradę. We wrześniu klientka zakupiła torebkę skórzaną, która podobno po opadach deszczu uległa zniszczeniu. Mając na uwadze dobre zamiary przyjełam reklamację, wysłałam do producenta. Po otrzymaniu nowej torebki klientka odmowiła przyjęcia towaru kwestionując jakoby delikatne zagięcia przy suwaku ( jest to naturalne zagięcie przy produkcie skórzanym) domagając się zwrotu pieniędzy. Co mogę zrobić w podobnej sytuacji? Zwrot pieniędzy załatwiłby sprawę, ale tu nie chodzi o pieniądze tylko zasady. Producent torebki twierdzi, ze towar jest zgodny, a ja otrzymałam dzisiaj pismo od klientki kwestionujące umowę i rządanie zwrotu pieniędzy.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zdesperowana

2018-07-14 13:52:15

Witam. Mam dość spory problem z telefonem. Rok temu kupiłam telefon marki myphone luna II w Biedronce.Jakiś czas temu popsuł mi się głośnik a że gwaranccja dalej obowiązuje oddałaam go do naprawy. Po diagnostyce okazało się że wg nich jest popsuty również wyświetlacz,na który nie obowiązuje gwarancja i musiałabym zapłacić za naprawę. Nie zgodziłam się i na to bo naprawa była za droga. Gdy odbierałam telefon byłam w szoku bo cały ekran był popękany a przypominam że gdy go oddawałam nie miał nawet jednego pęknięcia. Chciałam wyjaśnić sprawę ale kierownicy mnie zbywają i twierdzą że w takim stanie oddałam telefon i to nie jest ich wina. Nie wiem co mam robić . Pomóżcie błagam.????

Kikirok

2019-12-06 12:46:50

Miałem również podobne problemy z różnymi stronami internetowymi, po prostu odmówiłem uznania faktu płatności lub świadczenia usług. Wydaje mi się, że w tej sprawie wszyscy powinniśmy studiować na stronach kasyn, takich jak https://goxbet.com/pl/game/demoGame/5111 - zawsze bierze odpowiedzialność za wszystko, a usługa działa bardzo dobrze, osobiście sprawdzona przeze mnie . Jeśli mówisz dokładniej o samej grze, to jest to dobrze znany GRA MEGA JOKER, radzę wypróbować tę doskonałą i automatyczną maszynę, która pozwoli ci nie tylko grać w swoje ulubione warzywa (motyw gry), ale także zdobywać pieniądze. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do wielu, ta strona ma wiele doskonałych recenzji od większości graczy. Wiele z nich stało się na stałe!

mikolaabram0ff

2020-03-15 17:46:11

Cosmolot Casino https://ukrasimdom.com/ is the most popular gambling platform in Ukraine. Every day, a huge number of people win large sums of money, improving their well-being. And to join them, you just need to register on the site. Numerous reviews on the Internet confirm the fact that Cosmolot can really be trusted.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Faktura korygująca, nota korygująca, duplikat faktury kiedy wystawiać?

  Faktury korygujące (zwane powszechnie „korektami”) oraz noty korygujące wystawiane są w sytuacjach, które wymagają poprawy zapisów dokonanych fakturami VAT. Rodzaj „korekty” (...)

 • Reklamacja obuwia - nowe zasady od 2015 roku

  REKLAMACJA BUTÓW NA NOWYCH ZASADACH - zmiana przepisów od początku 2015 roku. Nowe przepisy korzystniejsze dla konsumentów.  Na jakiej podstawie reklamować buty? Jak skorzystać (...)

 • Prezenty przez internet?

  Jeśli kupujemy prezenty przez internet, można je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Odsyła na się je swój koszt. Ważne są terminy dostawy i realizacji zamówienia (...)

 • Rozporządzenie o kasach rejestrujących – nowe przepisy

  Z dniem 1 kwietnia 2013 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. o kasach rejestrujących, równocześnie z tą datą traci moc rozporządzenie Ministra Finansów (...)

 • Gwarancja a rękojmia

  Reklamację możemy złożyć zarówno z tytułu rękojmi (odpowiedzialność sprzedawcy), jak i z tytułu gwarancji (odpowiedzialność gwaranta). Są to dwie (...)

NA SKÓTY