e-prawnik.pl Porady prawne

Zwrot towaru, reklamacja?

Odpowiedzi w temacie (3)

pawel.ptak

15.2.2017

Witam. Prowadzę sklep z odzieżą damską i mam problem z klientem. Proszę Was o poradę. We wrześniu klientka zakupiła torebkę skórzaną, która podobno po opadach deszczu uległa zniszczeniu. Mając na uwadze dobre zamiary przyjełam reklamację, wysłałam do producenta. Po otrzymaniu nowej torebki klientka odmowiła przyjęcia towaru kwestionując jakoby delikatne zagięcia przy suwaku ( jest to naturalne zagięcie przy produkcie skórzanym) domagając się zwrotu pieniędzy. Co mogę zrobić w podobnej sytuacji? Zwrot pieniędzy załatwiłby sprawę, ale tu nie chodzi o pieniądze tylko zasady. Producent torebki twierdzi, ze towar jest zgodny, a ja otrzymałam dzisiaj pismo od klientki kwestionujące umowę i rządanie zwrotu pieniędzy.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zdesperowana

2018-07-14 13:52:15

Witam. Mam dość spory problem z telefonem. Rok temu kupiłam telefon marki myphone luna II w Biedronce.Jakiś czas temu popsuł mi się głośnik a że gwaranccja dalej obowiązuje oddałaam go do naprawy. Po diagnostyce okazało się że wg nich jest popsuty również wyświetlacz,na który nie obowiązuje gwarancja i musiałabym zapłacić za naprawę. Nie zgodziłam się i na to bo naprawa była za droga. Gdy odbierałam telefon byłam w szoku bo cały ekran był popękany a przypominam że gdy go oddawałam nie miał nawet jednego pęknięcia. Chciałam wyjaśnić sprawę ale kierownicy mnie zbywają i twierdzą że w takim stanie oddałam telefon i to nie jest ich wina. Nie wiem co mam robić . Pomóżcie błagam.????

mikolaabram0ff

2020-03-15 17:46:11

Cosmolot Casino https://ukrasimdom.com/ is the most popular gambling platform in Ukraine. Every day, a huge number of people win large sums of money, improving their well-being. And to join them, you just need to register on the site. Numerous reviews on the Internet confirm the fact that Cosmolot can really be trusted.

Drountint

2020-04-21 14:29:12

Cześć, słyszałem podobne sytuacje. Radzę zwrócić pieniądze klienta za torbę, aby nie odczuwał bólu głowy. W przyszłości dobrze byłoby zwrócić uwagę na takich klientów, którzy zawsze są niezadowoleni! Jako relaks proponuję rozwiązanie https://gry-hazardowe-za-darmo.com/poker-zasady/ które naprawdę mi pomaga!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM