Forum prawne

dlug z 1999r o ktorym do tej pory nie wiedzialem, a KRUK mi przypomnial ...

Dostalem pismo z dnia 21.02.2005 od KRUKa ze wzywaja mnie do natychmiastowej zaplaty do 01.03.2005 dlugu z tytulu umowy o abonament w kwocie 52.50 + 60.53 odsetek z roku UWAGA 06.03.2005. Chodzi o Canal +.Wszystko byloby ok, kwota nieduza i moznaby zaplacic, gdyby nie to,ze od czasu gdy bylem w Canal+przeszedlem do Cyfry+,bylo wszystko ok,tzn w trakcie trwania umowy z Cyfr+ nic nie bylo mi wiadome o tym ze mam jakies zaleglosci z Canal+Do tej pory nie otrzymalem zadnego pisma od nich ze zalegam z jakimikolwiek oplatami.Umowe Cyfrze wypowiedzialem juz pare lat temu,oczywiscie nie mam juz w domu nawet pozostalosci po zaplaconych rachunkach.Jak to mozliwe by po 6 latach ktos sobie przypomnial o tym ze jest niezaplacony jakis abonament,i dlaczego tak pózno??? Nie chodzi mi o to zeby uniknac placenia, ale jestem pewien ze wszystko bylo oplacone.No i nie wiem jak teraz zareagowac na pismo z KRUKa.

2005.2.26 11:27:2

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: dlug z 1999r o ktorym do tej pory nie wiedzialem, a KRUK mi przypomnial ...

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika