mbank nadal nie przelał kwoty zajętej komornikowi a on chce zająć mi wypłatę !

Odpowiedzi w temacie (1)

karolaaaaa91

9.11.2017

Witam W maju 2017 komornik zajął mi konto na kwotę 700 zł za niespłaconą pożyczkę w czerwcu 2017 wpłynęła na moje konto wypłata pomniejszona już o te 700 zł (konto mbank) więc byłam przekonana że te pieniądze zostały automatyczne przelane na konto komornika ale w zeszłym miesiącu dostałam kolejne pismo że zostaje mi zajęta cześć wypłaty z tytułu tego samego długu zadzwoniłam do komornika i poinformowałam o tym potrąceniu z czerwca a on mi odpowiedział że mbank żadnego przelewu mu nie przekazał po zalogowaniu na konto okazało się że moje saldo wynosi 704 zł czyli tak jakbym nadal miała je na koncie i nie wiem dlaczego mbank od razu nie przelał mu tych pieniędzy i czy będę musiała zapłacić jeden dług 2 raz ?? żaden z pracowników mbanku nie we jak mi pomóc i nie wie co się dzieje :/ Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Filipek8

2018-09-14 15:32:48

Sprawdziła Pani historię konta? W sensie jakie przelewy, gdzie zostały wykonane z Pani konta? Musi to być odnotowane w historii konta. W końcu te pieniądze się nigdzie nie rozpłynęły. Proszę sprawdzić, gdzie powędrowało to 700 zł. Polecam też skontaktować się z prawnikiem. Ja przy problemach z komornikiem korzystałem z pomocy prawnika z kancelarii Dubiel & Sawinda. Tam na pewno Pani pomogą. :)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.7.2017

  W obronie przed windykacją...

  Proponowane przez resort sprawiedliwości przepisy wzmacniają prawa konsumentów – zobowiązują sąd do zbadania, czy roszczenie jest przedawnione. Jeśli po analizie materiału dowodowego (...)

 • 3.2.2005

  Egzekucja z rachunków bankowych

  Czym jest rachunek bankowy? Zgodnie z treścią kodeksu cywilnego umowa rachunku bankowego powoduje, iż bank zobowiązuje się względem posiadacz rachunku, na czas oznaczony lub nie oznaczony, do przechowywania (...)

 • 1.8.2014

  Poszukiwanie majątku przez komornika

  Przepisy o egzekucji wymagają, by we wniosku lub żądaniu przeprowadzenia egzekucji z urzędu wskazane było świadczenie, które ma być spełnione, oraz sposób egzekucji. Wierzyciel musi (...)

 • 22.8.2018

  Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start” Emp@tia. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.

 • 11.5.2009

  Środki pieniężne na rachunkach oszczędnościowych wolne od zajęcia

  Jak powszechnie wiadomo, jednym ze sposobów przeprowadzenia egzekucji komorniczej jest egzekucja z rachunku bankowego dłużnika. Podobnie jednak jak w przypadku egzekucji z wynagrodzenia za pracę, ustawodawca (...)