prawie roczne opóźnienie w zrobieniu płyty z wesela

Odpowiedzi w temacie (0)

meki

6.6.2013

W sierpniu zeszłego roku odbyło się nasze wesele razem z chrzcinami naszego syna. Kamerzysta razem z synem fotografem(dodam że z polecenia,traktowaliśmy ich jak "swoich") niestety nie wywiązali się z obowiązków-zdjęcia które dostałam w stanie surowym nie dośc że są kiepskie to fotograf nie wysilił się nawet na usunięcie zdjęć jak tańczył z wokalistką z zespołu zamiast wykonywać powierzone mu zadanie. Jakby tego było mało za chwilę minie rok a płyty nie widać i nie zanosi się żebym ją prędko z mężem zobaczyła. Problem tkwi w tym że umowy nie podpisaliśmy a pieniądze zostały zapłacone. I teraz nasuwa mi się pytanie czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy a jeśli tak to jaka? Nie wiem jak przepisy odnoszą się do umowy słownej, jestem gotowa założyć im sprawę tylko nie wiem czy wogóle nam się to opłaci

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.1.2005

  Co zrobić jeżeli ZUS opóźnia się w wypłatach względem ubezpieczonego?

  Jeżeli Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie ustalił prawa do świadczenia lub nie wypłacił tego świadczenia - w terminach przewidzianych w przepisach określających zasady przyznawania i wypłacania (...)

 • 22.12.2013

  PIT 2013. Kalendarz podatnika. Luty.

  Uwaga, jeżeli jesteś płatnikiem podatku dochodowego od osób fizycznych spoczywają na Tobie obowiązki związane z wypełnieniem i przesłaniem deklaracji podatkowych. W przedmiotowym artykule wskażemy (...)

 • 26.2.2018

  Ile możesz zarobić bez zmniejszenia albo zawieszenia świadczeń emerytalno-rentowych?

  ZUS podał kwoty przychodu, przy których następuje zmniejszenie albo zawieszenie emerytur i rent, a także dopuszczalne kwoty przychodu, graniczne kwoty przychodu oraz roczne dopuszczalne (...)

 • 10.4.2017

  Dziecko 6-letnie w przedszkolu bez opłaty

  Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomniało, że zgodnie z przepisami możliwość pobierania opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego obejmuje dzieci w wieku do 5 lat. Od 1 stycznia 2017 (...)

 • 24.3.2012

  Jak uzyskać \"kredyt podatkowy\"?

  Kredyt podatkowy polega na zwolnieniu z podatku dochodowego w pierwszych latach prowadzenia działalności gospodarczej i spłacie tego podatku ratami w następnych 5 latach. Podatnicy, którzy po raz (...)