Zajecie przez bank srodkow za podroz słuzbowa

Odpowiedzi w temacie (1)

dipe

3.2.2015

Witam mam nastepujacy problem otoz mam dlug wobec banku w ktorym to posiadam konto dlug ten splacany jest poprzez komornika bez zajecia konta . W tym miesiacu otrzymalam wplyw za prace zagranica oraz zwrot kosztow podrozy sluzbowej bank potracil mi calosc pozostalego zadluzenia z czego wiekszosc z kosztow podruzy sluzbowej ,potracenie stanowilo prawie 90% kosztow podrozy sluzbowej i nie pozostawil mi w przeliczeniu nawet najnizszej krajowej. Moje pytanie jest nastepujace czy bank mial prawo tak postapic a jesli nie to jak mam sie odwojac? zgory dziekuje za odpowiedz Dipe

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Piotr5432

2015-03-10 13:50:01

Zgłoś się na stronę lexperto oddzwoni do ciebie ich konsultant. Udzielają darmowych porad prawnych wiec myślę że są w stanie ci pomoc, może nawet nie będziesz musiał nic płacić.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 16.3.2009

  Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)

 • 4.2.2005

  Zasady ogólne prawa bankowego

  Przepisy dotyczące funkcjonowania banków w Polsce zostały zawarte w ustawie Prawo bankowe. Ten akt prawny reguluje podstawowe prawa i obowiązki banków, a także uprawnienia i obowiązki klientów (...)

 • 9.11.2004

  Udzielenie kredytu przez bank hipoteczny

  Przed udzieleniem kredytu bank hipoteczny musi ocenić ryzyko związane z udzieleniem kredytu. Czyni to na podstawie ekspertyzy określającej bankowo-hipoteczną wartość nieruchomości. Bankowo-hipoteczna (...)

 • 14.5.2019

  Kolejny wyrok SN w sprawie tzw. kredytów frankowych

  Sąd Najwyższy po rozpoznaniu w dniu 9 maja 2019 r. skargi kasacyjnej powodów w sprawie z powództwa kredytobiorców przeciwko bankowi o zapłatę uchylił zaskarżony wyrok i przekazał (...)

 • 9.11.2004

  Tajemnica bankowa

  Dokonując czynności bankowych przekazujemy bankowi informacje dotyczące bezpośrednio naszej osoby, naszego stanu rodzinnego i majątkowego. Banki posiadające takie informacje mogą stanowić bardzo (...)